Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó Yorkshire Terrier?

Eladó Yorkshire Terrier?

Figyelt kérdés
Kéne nekem szuka vagy kan kölyök kutya de A LEHETŐ LEGOLCSÓBBAN!Ki tudna segíteni?(Telefonszámot csak privát üzenetbe továbbítok!!!)

2013. aug. 13. 14:26
1 2
 11/13 sippara ***** válasza:
47%
Allergiás? :D :D Mire? A hangjára, vagy a felelősségre, ami vele jár? Sajnos ezt buktad, a yorkie ugyanis nem allergizál. Kénytelen leszel kimondani, hogy lusta vagy hozzá és/vagy egy hónap alatt meguntad. Neked is rohadt fontos volt ám, gondolom, hogy legyen kutya.
2013. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem vagyok lusta rá.. a kutyaszőrre vagyok allergiás, de mivel eddig nem volt kutya mellettem, ezért nem tudtam.
2013. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
És kösz a jóindulatot, ha tudnád mennyire szeretem, nem mondanál ilyet.. és nem én találtam ki, hanem a bőrgyógyász..
2013. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!