Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a 8 hetes kutyusom...

Miért eszi a 8 hetes kutyusom a cicám ételét?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztunk el egy pomerániai törpe spicc kölyök kutyust(8hetes). Mi eukanuba puppy kisméretű kutyáknak való tápot vettünk neki, de nem eszi. Ahonnan elhoztuk ott friskies kölyök kutyáknak való táppal etették, majd fogunk neki olyat venni és akkor keverve adjuk majd neki. Az eukanuba-ból pár szemet evett, de mikor adtam a cicámnak enni rögtön "rácuppant" a cicám konzerves kajájára. De azt ugy ette, mint aki még soha nem evett.. Mit tanácsoltok?

#kiskutya #spitz #kölyökkutya #pomeránia törpe spicc
2013. aug. 13. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A konzerv sokszor jobban ízlik a kutyáknak, mint a száraz táp. Próbálkozz kutyáknak való konzervvel! Bár állítólag a száraz tápoknak magasabb a tápanyagtartalma. Amúgy a kutyáknak is megvan a saját ízlésük. Volt egy foxim, 18 évet élt Globusz sertésmájkrémen. Semmi mást nem volt hajlandó megenni. Na jó, a brassóiból az apró sült husik lementek még neki. :)
2013. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D

A szomszéd kertje mindig zöldebb! :)))

Szerintem, ha azt látná, hogy másik kutyus is azt eszi, mint amit neki adtál, ő is azt enné.

Ne legyen a kutyus ott, amikor a cica eszik, vidd át előtte egy másik helyiségbe!

2013. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne fárjen hozzá a macskakajához, a sajátját viszont keverhetitek egy pici konzervvel (tényleg csak picivel, a szaga a lényeg) egy darabig, azért fokozatosan hagyjátok ki teljesen a tápból.
2013. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem uszkárom van, kimagaslóan finnyás, külön főzök neki. Úgyh lehet h a te kutyádnak is speciális ízlése van.


Létezik konzervben is junior táp, próbálkozz azzal.

2013. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A macska kajáknak mindíg sokkal erőssebb az illata, ezért ezt részesíti előnyben. Tedd olyan helyre ahol nem fér hozzá, mert nem tesz jót a kutyáknak. Keverj a táphoz egy teáskanálnyi jó minőségű konervet, majd fokozatosan hagyd el neki. Friskiest meg ne vegyél, azért szeretik mert telle van ízfokozóval, és erőss az illata. Nyugi meg fogja szokni a normális kaját is.
2013. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne férjen hozzá a macska kajához,mert hosszútávon baja lehet tőle! 1-2 alkalomtól semmi baj nem lesz,de ha rendszeresen megeszi beteg lehet.eukanuba van azt kell enni és kész.ne adj neki mást mert válogatósra neveled!ez történt az én kutyusommal is.ma már máshogy csinálnám.lhet h 2 napig bele se szagol,de ha igazán éhes lesz , megeszi.nem kell félteni is mást adni neki.egy egészséges kölyöknek ennyi éhezés semmi,de ha igazán éhes lesz megeszi!
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
írj privit ha kérdésed van.előző vagyok
2013. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! :)

Úgy oldottam meg, hogy a cicámnak a konzervjéből egy teáskanálra öntöttem egy pici levet és azt rátettem a kutyusom tápjára, kicsit összekevertem és azt már ette. :)

2013. aug. 13. 17:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen tenyésztőtől vettétek,ahol friskiest ettek a kutyák??

Az egy kritikán aluli táp...gondolom a kutya is 50 ezres keverék,mert egy pomi tenyésztő 250-nél olcsóbban nem adja,és tuti nem friskiesen tartja...

2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől van a kutyus.
2013. aug. 13. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!