Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk venni egy kiskutyát, de nem tudjuk hogy melyiket érdemesebb megvenni?! Úgy értem hogy, melyik igényel kevesebb gondozást? Melyik kutyus tűri jobban a panelt? (mert ugye panelba lakunk). A yorkshire Terrier vagy a Bichon Bolognese?

Előre is köszönöm a válaszokat:) És értelmes válaszokat szeretnék. Köszönöm:)


2013. aug. 13. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha rendes tenyésztőtől akarjátok venni, akkor kérdezzétek meg őt. Ha nem, akkor meg keressetek egyet, és kérdezzétek meg.
2013. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A panelt egyformán tűrik, de mindkettő elég ugatós. A gondozást szőrre érted? Mert akkor tényleg tenyésztőt érdemes megkérdezni.
2013. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó komizó: igen a szőrre értem:)) oké köszönöm:))
2013. aug. 13. 17:48
 4/7 A kérdező kommentje:
A Westi-re is gondoltam. És ugyanezek lennének a kérdéseim.
2013. aug. 13. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyiket vinni kell kozmetikushoz és kb. ugyanannyi ápolást igényel a szőrük.

Panelba ugyanúgy jók. Ha első kutyus és nincs tapaszalatod kutyanevelés terén, inkább bolognese.

2013. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bichon jobban kezelhető természetre, könnyebben tanulnak, és jobban szót fogadnak. Persze őket is tanítani kell, és foglalkozni kell velük. Szőrre kb ugyan az, egyiknek sem hullik különösebben a szőre, és mindegyiket vinni kell kozmetikushoz.


panelba mindkettő jó, mivel kint nem is lehet őket tartani.


Nekem bichonom van, én is első kutyának vettem, és gyerekjáték vele az élet, olyan hálás és okos. Szinte tanítani sem kell, nagyon szeret a gazdi kedvében járni.


Yorkis ismerőseim szoktak panaszkodni, hogy nehéz megnevelni őket, dehát a yorki terrier, a bichon meg társasági kutya, szóval teljesen más a temperamentumuk.

2013. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat;))
2013. aug. 13. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!