Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy utazzunk? Hova tudom...

Hogy utazzunk? Hova tudom tenni egy hétvégére?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kiskutyámat hogy tudom a legegyszerűbben utaztatni? (kocsi kilőve) Vagy esetleg hova tudom tenni egy hétvégére? (panzióra nincs pénzem)
2009. okt. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy barátot vagy egy szomszédot, hogy vigyázzon rá. Akinek nincs, az lehet még örül is, hogy egy hétvége erejéig szeretgethet egyet
2009. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

De ha nem utazol túl messzire akkor magaddal is viheted.

Vonaton tuti, Volán buszon sofőr és utas függő.

2009. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem már vonaton a kutyámat, nem volt vele gond. Igaz, odafelé totál be volt tojva, visszafelé meg már semmi :) Csak arra figyelj, hogy a vonaton kell neki szájkosár. Mondjuk nálunk visszafelé egy jófej kalaúz nő volt, mondta, hogy vegyük le nyugodtan, ha a többieket nem zavarja. Nem zavarta őket.
2009. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon kicsi még (12 hét) és hosszú az út. Kicsit tartok tőle. Jegyet kell neki venni?
2009. okt. 27. 20:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a legbiztosabb, ha magaddal viszed. Póráz, szájkosarat vigyél (kötelező tömegközlekedésen, és jegyet is kell neki váltani!).

Ha van VALÓBAN megbízható ismerősötök, akkor kérd meg, vigyázzon rá. Hagyd nála a játékait és a napi ételadagját. (De tényleg meg kell választani, elég sok ilyen szomorú eset van, hogy rá lett bízva a szomszédokra a kutya, aztán eltűnt, stb. stb.).

2009. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!