Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kennel köhögés szövődményeként...

Kennel köhögés szövődményeként, antibiotikum mellett kialakulhat izületi gyulladás szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk dokinál, egy 8 hónappal ezelőtti könyökműtét területén izűleti gyulladás alakult ki. Két hete volt kennelköhögése, amire augmentint kapott. Olyan ideges voltam hogy ez csak most jutott eszembe. Akkora fájdalma volt hogy nem tudott menni, persze azonnal doki. Kapott gyógyszert rá, de most ezen agyalok. Mitől lehet a gyulladás. Folyamatosan figyeljük, nem terheljük.
2013. aug. 14. 07:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy műtéttel megpiszkált terület sosem lesz teljesen egészséges. Ha hideg jön, ha forróság jön, ha nyirkos, esős idő változás van, bizony begyulladhat a sérült ízület. Adsz neki zöldkagylós terméket?
2013. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Természetese :-)

A dokival egyeztettük hogy melyíket kapja. Most volt leállas kb 2 hónapja mert a doki azt mondta hogy tartsunk szünetet. De tegnap azt is újra kezdtük adni. Elméletileg 3 ónapig kapja, 3 hónap szünet. De lehet hogy többet nem állítom le, azzal nem csinálok gondot.

2013. aug. 14. 10:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetett neki ott egy krónikus gyulladãsa,ami aktivizálódott,mert legyengült a fertőzés miatt a szervezete.
2013. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kb egy hónapja látta doki a lábát, minden rendben volt vele.

Köszi a válaszokat.

2013. aug. 14. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt könyökös kutyám. Sajnos, nála eléggé sérült az ízület, mire műtétre került a sor. Folyamatosan kapta a kagylót. Ha láttam, hogy fájlalni kezdte, egy hétig emelt adagot adtam neki.
2013. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom:-(

Nállunk szerencsére nem volt maradandó sérülés. 100% tiszta porc felületet kaptunk, a doki nagyon elégedett volt. Ezért is lepett most meg ez a dolog, januárba volt műtve és azóta semmi gond nem volt. Még egy pici sántítás sem.

2013. aug. 14. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Dokiddal biztosan meg tudod beszélni a tünetek jelentkezését, annak okát. Biztosan a könyök miatt volt a fájdalom?
2013. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos. Tegnap az esti sétánál kezdte, azonnal telefon egy óra múlva már a dokinál voltunk aki műtötte. Nagyon rendes volt megvárt minket rendelési időn túl. Be vannak duzzadva az izületek, és kiméli is. Mondjuk megnyugtatott hogy ne aggódjak, előfordúl. Csak ma reggel jutott eszembe hogy nem-e szövődmény.
2013. aug. 14. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!