Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Nem mindig remeg de néha előjön neki. Lehet az idő miatt? Hogy egyszer meleg van aztán másnap 10-15 fokkal hidegebb?

Amikor 37 fok volt, azt hiszem múlthéten akkor vakaródzott, de azt nagyon. És elég büdös a bundája, lehet hogy nincs elégszer fürdetve? Megmondom őszintén én se bírom ezt a napi időváltozást, mert nekem a fejem fáj mindig de a kutyáknál nem tudom hogy van ez. Vizsla-labrador keverékem van. Ha valaki segítene azt nagyon megköszönném.



2013. aug. 14. 15:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, és a fején vakarta magát ki és az oldalán, de most már elkezdett gyógyulni. De amint melegebb idő jön elkezdi magát vakarni megint..
2013. aug. 14. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd el dokihoz!!
2013. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez általában minden nyáron elő szokott jönni.
2013. aug. 14. 15:35
 4/6 anonim ***** válasza:

1. ne fürdesd, csak ha indokolt (pl. szarba hempergőzés után). Egy egészséges, jól tartott kutya fürdés nélkül sem büdös. A gyakori fürdés viszont kikészíti a bőrét, amitől lehet a vakarózás.

2. Allergiára nézzetétek már orvossal?

3. Remegés: ezer dolog tünete lehet a fokális epilepszián keresztül idwgrendszeri problémákig.

Sum: nem lehet neten keresztül semmi biztosat mondani, pláne diagnosztizálni. Vidd orvoshoz.

2013. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amint tehetem elviszem orvoshoz.
2013. aug. 14. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
A vakarózás akár bűzmirigy vagy más egyéb gyulladás miatt is lehet. Feltétlenül vidd állatorvoshoz.
2013. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!