Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam be a beagle-me...

Hogyan tanítsam be a beagle-met, hogy ne ugráljon össze mindenkit, hogy üljön le ha mondom és, hogy ne harapja a lábamat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat ugrál, harap,a pórázon legtöbbször össze-vissza megy. Szeretném, ha normálisan viselkedne.
2013. aug. 16. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom kölyökkutyáról van szó. Tehát ha ugrál rád, fordíts neki hátat, vagy látványosan hagyd őt ott ahol van. Az ültetésre rengeteg videó van a neten, rá tudsz keresni. A harapdálást egyszerűen tiltsd le. Egyébként nem ártana egy kutyaovi, majd suli, hiszen a beagle egy igen okos, de makacs fajta.
2013. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betanítás, hanem nevelés. Vidd kutyasuliba, ha ennyire nem bírsz vele.
2013. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

elsétálsz egy kutyasuliban,és ott megtanítanak téged, arra ,hogyan is neveld helyesen és jól a kutyád!

kb : 800-1200 .-ft / alkalom ,vagy sok tízezer, ha mondjuk tükőr módszeres suliba mész, a lényeg ,hogy elmenj!

különben otthon, a saját fejed után menve semmi esélyed sincs ,hogy megneveld a kiskutyád ! miért ?: mert nem tudod,hogyan kell !

erre való a kutyasuli!!!

2013. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 2 és fél éves Beagle kutyusom nem jártunk se kutya oviba se kutya suliba pedig ő is ezt csinálta 6 hónapos koráig kivéve a harapdálást sose senkinek semmijét nem kapta be, ugrálni is csak akkor ugrált ha étel volt nálam. A Beagle fajta egy kihívás hisz nagyon makacs. Nekem is mondták hogy vigyem már el kutyasuliba de nem tettem saját magamtól tanítottam és megtörtem ezt a kis makacsságot benne. Ma már a 5 hónapos szemtelen makacs szökő kiskutyából egy pórázon szépen vezethető, minden parancs szóra hallgató, szabadon elengedhető, kis versenykutya lett. Nem hitték hogy megcsinálom vagy betöröm ezt a kutyát hisz kicsiként mindent csinált csak azt nem amit én kértem. Ha szereted a kihívást akkor minden nap szánsz a kutyára 2 órát és betanítod magadtól de ha feladom típus vagy inkább irány a kutya suli mert nem egyszerű ezt a fajtát tanítani. Minden esetre sok sikert kívánok !
2013. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, de a környéken nem ismerek kutyasulit, és szerintem nem is vihetném oda. Nem is vinném oda, inkább itthon tanítom.
2013. aug. 17. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!