Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha pl. egy kutya megeszi a...

Ha pl. egy kutya megeszi a légypetét akkor ugye az nem kel ki benne?

Figyelt kérdés

#kutya #légy #légypete #kutya eszik légypetét #légypete kikel
2013. aug. 16. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt,hogy eszi meg ?
2013. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lebontja a gyomorsava, szóval ne aggódj nem kel ki.
2013. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Úr isten.. Ne hogy megegye!!! Orrán száján mindenén áradni fognak a legyek!!! Helyedbe nem adnák neki olyanokat! Jó tanács! Ha nem akarod hogy meghaljon, ne adj olyat neki!
2013. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a kajájábafolyton bele költözik, még a szárazba is és 10 percenként cserélgetem... akkor most mit csináljak? amúgy nem alegyek miatt aggódok, csak a lárvájuk miatt ami ha kikelne benne belülről felfalná...
2013. aug. 16. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem…. A légy légy és nem bélféreg. Nem él meg a kutyában, csak a szabadban repked. Attól, hogy rászáll a kajára, még nem azt jelenti, hogy rá is petézik. A légypete szabad szemmel látható, kicsi, fehér izéke. Sok-sok egy csomóban.

Annyit adj a kutyádnak enni, amit azonnal meg is eszik egyszerre, így nem mászkálnak a legyek a maradékon.

2013. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kel ki.

Egyébként nem kell cserélgetni a kajáját. Csak annyit kell adni neki, amennyit egyszerre megeszik. Ha nem eszi meg, el kell venni előle és a következő etetési időpontban odaadni. Ez alapból így helyes, s a légy probléma is megoldódik vele.

2013. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom hogy nézki a légypete... mint sok fehérsárgás mini rizsszem egy csomóban... egyébként az a baj hogy 2-3 perc alatt rápetézik akár úgy is hogy közben eszi... gondoltam, hogy nem lesz baja tőle, de inkább rákérdeztem :) köszi a válaszokat
2013. aug. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!