Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv szeretnék, egy nagy...

Üdv szeretnék, egy nagy kutyát de van egy tacskóm aki neki megy minden kutyának, szerintetek egymásnak fognak ugrani?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Pl:malamut vagy berni pásztorra gondoltam.
2013. jan. 3. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először meg kellene nevelni a tacsit, mert látszik, hogy ezt teljesen kifelejtetted az életéből! Ha már egy tacsival sem bírsz el, semmiképp sem javasolom a malamutot! Igaz, a tacskók sem könnyű esetek, de a malamuthoz képest még mindig a nagyon egyszerűekhez tartoznak.
2013. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet sosem értettem.. Miért szeretnél te egy nagy kutyát, ha van egy aprócska tacskód, és még azt sem tudtad rendesen megnevelni!?
2013. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ratata ***** válasza:
hát kockázat megvan benne sőt akár az is előfordulhat hogy egymást közt lerendezik nagyobb sérülés nélkül mert a nagyobb kutya simán legyőzi a tacskót és ha az megadja magát akkor az is előfordulhat hogy nem lesz baj.de a valószínűbb az hogy rossz kimenetele lesz és magadat okolhatod majd.vidd el a tcsit kutyasuliba
2013. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem vagyok kutyaszakértô de szerintem az ùjfundlandi az egyik legbarátságosabb kutya kisgyerekek mellé is szokták venni mert vèdelmezi ôket.
2013. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bukaa válasza:
Golden Retriever az nem bántaná
2013. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!