Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha nem gyógyul...

Mit tegyek, ha nem gyógyul meg addigra? Hogyan "mutassam" be egymásnak őket?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva kapok egy kiskutyát, de van nekem itthon két cicám. Ha hazahozom a kutyust, lesznek bajok? Félni fog a kicsi tőle? Hogy "mutassam" be őket egymásnak? :) Olvastam olyat, hogy ha alszik a cica akkor kell...stb... Ez igaz? Nektek mi vált be?

A nagyobbik macskám verekedni szokott, és vannak rajta sérülések, a füle mögött sebes van amikor vakarja véres lesz, de vettünk neki rá cseppet, lassan gyógyulgat. Mivel a kutyus játékos lesz, biztosan játszani akar majd vele.. és hát a cicám nem nagyon szereti, ha játszani akarnak vele (ő ilyen természetű) :) Mi lesz, ha megkarmolja a szemét, vagy bármi mást? :S Mit lehet ilyenkor tenni, vagy hogyan lehet ezeket elkerülni? Az ivartalanítás sajnos nem jöhet szóba :/ ... Attól is félek, hogy mire jön a kutyus, a cica nem fog meggyógyulni :S :S Mit tegyek ha nem gyógyul meg addigra? :S


Előre is köszi az értelmes válaszokat :)


2011. máj. 15. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl aggódod a helyzetet szerintem, de aranyos vagy?
2011. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát van benne valami :) Nagyon régóta szeretnék kiskutyát, és, hogy most végre lesz is, nem szeretném ha bármi baj történne :D

Jó helyről vesszük, mindenre gondoltam :) Csak a cicás dologra nincs még megoldásom :)

Köszi :D

2011. máj. 15. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínű a cica fog adni pár pofont a kutyusnak, ha az túl akaratos :) A kutyus ebből meg fogja tanulni, hogy őt kerülje el, ennyi; és a macska sem fogja a társaságát keresni.
2011. máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miért nem jöhet szóba az ivartalanítás? nem olyan nagy pénz ám az egy macskánál, pláne ha ivartalanítási akció keretében vagy alapítványon keresztül sikerül megoldani


a macska meg valószínűleg fel fogja pofozni a kutyust, az meg megtanulja, hogy nem kell piszkálni a macskát, ennyi :)

2011. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Mennyibe kerül egyébként az ivartalanítás? :)

2011. máj. 15. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a dokidat, de kb 8-10 ezer egy nőstény macskánál...ivartalanítási akciókat is nézd meg a környékeden, úgy még olcsóbb


és a kutyust is kellene majd ivartalanítani


[link]

2011. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!