Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beszabadult a lakásba a fiú...

Beszabadult a lakásba a fiú magyar vizslám és sikeresen összepisilte a foteleket, bútorokat. Mit lehet tenni a szag ellen? Mivel tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 12:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez talán így eltünteti. :)

2013. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Mert eddig csak kint volt az udvarban?

Nagy bajok vannak nálatok szerintem, mert amikor egy kutya annyira dominánsnak érzi magát hogy jelölje a bútorokat az azt jelenti hogy vagy nem volt még életében a lakásban (ami gáz) vagy ha néha bent is van, rohadtul nincs megnevelve.

Ha most lehoznék egy pásztorkutyát a hegyekből a házba, még az is tudná hogy nem pisil be a házba.

2013. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
2es . legalábbis ha tisztában van a kutya vele hogy ki a főnök. :)
2013. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

lehet kapni az Aldiban szag és folteltávolítót, egy kutya és egy macska van rajta, fújós flakonú.

Iszonyatosan jó, nem hittem, hogy valaha ki tudom tisztítani a szőnyegemből a több éves(!) isten tudja, honnan származó foltokat, amiket a vanish sem szedett ki...

2013. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
2.-es! Szerinted miért gáz ha még sosem volt bent a magyar vizsla a házban? A kutya kinti állat.. Főleg egy vizsla, aki vadászik. Baromi jó lehet neki a házban.
2013. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Főleg egy vizsla, aminek nincs rendes bundája és télen megveszi az isten hidege? Tényleg jó lehet neki kinn....
2013. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat! :))


Más:

Nagyon a két végletben gondolkodtok. Nem csak a lakás van és a kietlen, romos udvar.

A vizslámnak van egy szigetelt kutyaháza és szabadon járhat ki-be a fűtött garázsba.


A dominancia viszonyokkal is tisztában van, egy szóra engedelmeskedik, lesi minden mozdulatom. Nem kell egy-egy mondatból messzemenő következtetéseket levonni :)

2013. aug. 17. 13:24
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Egy vizslának nincs rendes bundája? :-D te jó isten. Kész röhej. Hát akkor milye van? Szerinted amikor télen a vadászokkal napokig kint van, bele megy a fagyos vízbe mi van rajta? Kabát?
2013. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom miért pontozott le az a marha okos aki még életébe nem élt olyan vizslák között aki a szerint van tartva, aminek ki lett tenyésztve. De gondolom az ilyen félkegyelműnek magyarázhatom. Ha nem tudnád kedves lepontozó, nem azért vannak különböző fajták mert Marika rövid szőrű feketét akar, Pistike meg közép hosszú tarkát. A vizslának meg azért van rövid szőre,hogy ne akadjon bele semmi csimbók, és hamar megszáradjon. Attól még, hogy rövid a szőre zsíros és melegen tartja. Te, nagyokos.
2013. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Azért fázik télen, ugye????
2013. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!