Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik magyar foxterrier...

Melyik magyar foxterrier kennelt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Novemberben szeretnék venni egy foxi kölyköt. Hobbi kutya lenne kizárólag, de fontos lenne nekem, hogy lelkiismeretes tenyésztőtől vegyek egészséges kiskutyát.
2013. aug. 17. 15:14
1 2
 1/11 Jázi&Csenge ***** válasza:
100%

Simaszőrű vagy drótszőrű érdekelne? És mindenképpen novemberben?

Egyébként: [link]

2013. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jajj, elfelejtettem írni, simaszőrűt szeretnék. Mindenképp novemberi elvitellel.
2013. aug. 17. 15:38
 3/11 Jázi&Csenge ***** válasza:

Itt megtalálod más magyar és külföldi kennelek honlapjait is, amelyik szimpatikus, annak nézz utána alaposabban:

[link]

De nem biztos, hogy könnyű dolgod lesz, ha kizárólag novemberben szeretnéd elhozni a kutyust. Érdeklődni kell a tenyésztőknél, hogy valamikor mostanában várható-e alom náluk, talán sikerrel jársz.

Fajtamentés nem jöhet szóba?

2013. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A páromnak lesz a kutyus és neki régi vágya egy kölyök foxi. Ő lesz az első igazi saját kutyusa. Ő szeretné felnevelni.
2013. aug. 17. 15:48
 5/11 Jázi&Csenge ***** válasza:
68%
Nem az a gond, hogy mindenképpen kölyök kell, hanem az, hogy mindenképpen novemberben:) És mivel azt írtad, magyar kennelt keresel, még kisebb az esély, hogy találsz egy tenyésztőt, akinél épp abban a hónapban lesznek elvihető kiskutyák. Egyszerűbb megoldás lett volna fajtamentőktől befogadni, azért kérdeztem, hogy szóba jöhet-e. És ha már kérdezés, bocsi, de még valami: születésnapi ajándéknak szánod a kiskutyát?
2013. aug. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Évfordulós ajándék. De nem meglepetés lesz, már most megbeszéltük, hogy jön a kiskutya. Illetve tisztában vagyok azzal, hogy a kis jövevénnyel mennyi felelősséget vállalok.
2013. aug. 17. 16:01
 7/11 A kérdező kommentje:
A kölyköt azért hangsúlyoztam ki, mert a fajtamentőknél legtöbbször felnőttek vannak, bizonytalan genetikai háttérrel. Nem szeretném, hogy az első kiskutyája csalódás legyen. Ennek az esélyét akarom minimalizálni. Az első kutyámat egy örökletes betegség vitte el, borzalmas trauma volt.
2013. aug. 17. 16:06
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól még nem kell novemberben elvihetőnek lenni a kiskutyának. Inkább várjatok egy kicsit és hozzátok el később, hidd el, megéri.
2013. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Viszont a fajtamentés egyik vezetője hosszú évek óta egy állatorvosi rendelőben dolgozik asszisztensként. Kötve hiszem, hogy úgy engednének ki a kezükből egy kutyát, hogy nem tájékoztatnak rendesen mindenről.
2013. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Attól még kölyök kutyát szeretnénk, köszönöm az eddigi segítséget, és köszönöm, hogy nem offoltatok.
2013. aug. 17. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!