Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha (melegben)...

Mit tegyek ha (melegben) kutyát látok autóba zárva?

Figyelt kérdés
azonkivűl,hogy lefotózom az autóba zárt állatot -a rendszámmal együtt...- hogyan segíthetnék szerencsétlen párán.... NE ADJ ISTEN ha látom, hogy szenved a melegtől? kihez forduljak a képpel, hogy felelősségre vonják a "gazdát"

2013. aug. 17. 15:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9,10 Köszönöm !
2013. aug. 17. 16:24
 12/19 A kérdező kommentje:
Soha nem foglalkoznék egy vadidegen, felelőtlen ember -ez esetben a gazda- milyen véleménnyel van irányomban ha egy állat életéről van szó. csak azzal hogy segítsek ha bajban van!
2013. aug. 17. 16:26
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is megfordult a fejemben.

Múlt hétvégén a budaörsi auc.hanba mentünk, egy parkoló terepjáró két első ablaka picikét le volt engedve. Kismacskák és egy csivava ült az autóban. Egy másik emberrel egyszerre értünk oda, ő is el volt képedve, azt mondta, hogy ő megvárja a "gazdit" (már készült volna haza, mi akkor érkeztünk), én pedig bemondattam a rendszámot, hogy a kocsi tulaja azonnal menjen a járművéhez.

Bevallom nem tudom mi lett a vége.


Nem tudom mit kellene tenni. Beütni nem merném a szélvédőt, mert én húznám a rövidebbet. Oké, hogy a törvény védi az állatokat, csak hát a hozzáállás nem az igazi. Mint ha egy szemetelésről beszélnénk. :(

2013. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13-as Köszönöm a válaszod!
2013. aug. 17. 16:45
 15/19 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor a legjobb lenne bemondatni a rendszámot vagy rendőrt hívni.


Ma kocsikáztunk és ment a klima,kiszálltunk 10 percig voltunk távol,de a kocsi belül nagyon meleg volt,pedig csak 10 percig volt zárva és még 35 fokok sincsenek.De nem lehetett beülni olyan meleg volt.

Ha vki ilyenkor a kutyáját a kocsiban hagyja nagyon felelőtlen!! Sőt van aki kisgyereket is kocsiban hagy :(

Nem tudja némelyik ember,hogy pár perc alatt 40 fokokra is felszökhet belül a hőmérséklet.


Aki tudja,hogy be kell mennie ide -oda az ne vigye magával a kutyáját vagy ha többen mennek 1 vki maradjon kint vele akkor mehet a klíma is vagy legalább kint a levegőn tud lenni árnyékba a kutyával.


Mi 1x hagytuk a kutyákat az autóba akkor is tél eleje volt és fűteni kellett a kocsiban.Fél órát voltunk távol,de ez is csak végszükséglet volt.Ha tudjuk hogy senki nem tud maradni a kocsinál,nem visszük a kutyákat ilyen egyszerű!

2013. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 15!
2013. aug. 17. 17:01
 17/19 s.lily9 válasza:
34%
Sajnos nem írhatok olyat, amit tiszta szívembōl kívànnèk itt pàr gyökèrnek, mert a kèrdèsre kell vàlaszolnom, de azzal, hogy lefotòzol egy rendszàmot, nem èrsz el sokat, ha ilyesmit làtsz, azonnal kell cselekedni a kutyàt kell minèl elōbb kiszabadítani... de igen... az ilyen helyzetek is pont na kik miatt alakulnak ki??? nèhàny tudatlan barom miatt..itt mèg pèldàt is tudnèk mondani rà...kèrdezem èn... a gyereked vagy a szeretteidet is kèpes lennèl bent hagyni a kocsiba csak pàr percre a negyven fokba??? ès ilyenek tartanak kutyàt.... csòrò àllat... ezekszerint ha te ilyet làtsz nem segítesz...mert ùgy gondolod màs is csak pàr percre hagyja ott ès lègkondival... ami amùgy nem tudom, hogy lehetsèges na mindegy.... nem bírtam megállni, hogy ne szòljak mègiscsak hozzà.... ilyen fogyatèkos emberek mèg lèteznek... hàt szèp.... ès persze èn vagyok az intelligencia alja... egy senki bunkò... de többre tartok egy àllatot pont az ilyen embereknèl...ès ezt büszkèn vàllalom ;)
2013. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!! azért itt a végére kellemeset csalódtam!!
2013. aug. 17. 17:11
 19/19 A kérdező kommentje:
Az elején úgy tűnt még én vagyok a hibás mert segítenék egy kutyán....
2013. aug. 17. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!