Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok?

Milyen kutyát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Konkrétan fajtákra lennék kíváncsi, menhelyre is el fogok nézni de most fajtatiszta kutyákra gondolok. Szóval: első kutya lenne (régen gyerekkoromban volt már kutyánk), lakásban tartva. Itthonról dolgozom, sokat tudnám kivinni, viszont havi egyszer sokat kellene utaznia velem az autóban, amikor hazautazom (több 100 km). Földszinti társasházi lakásban lakom a barátommal. Inkább kisebb testű kutyát szeretnénk. Köszönöm előre is válaszokat!
2013. aug. 16. 17:29
1 2
 1/13 anonim válasza:

[link]


Német spicc *-*

2013. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Oggi Doggi ***** válasza:
Ha megfelelően szoktatod hozzá a kutyát az utazáshoz, akkor az nem jelenthet próblémát. Panellakásba Yorkshire terriert ajánlanék legfőbbképpen. Nagyon fontos a kiválasztás, és az, hogy tényleg sokat tudd mozgatni, ha arra van szüksége.
2013. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én az angol cocker spanit ajánlanám.Nekem is első kutya(6éves már) imád autóban utazni,de ez csak szoktatás kérdése.Nekem a kertben van,nem a házban,de annyira szeret szaladgálni,h nem is bírná a lakásban.Spanit ráadásul menhelyről is hozhatsz;) [link]
2013. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De sok spani lakik lakásban...attól függ mihez szoktatja az ember!!!
2013. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rövid szőrű tacskó. Imád futkosni, és mivel földszinten laktok még a lépcsőzéssel sem lenne gond. Nagyon kedves állatok....
2013. aug. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia. ajánlom a Bologneset. Nekem is az van. Imádja az utazast es a kocsit is. Magataol szokot beugrani is. Olyannyira szereti hogy, volt mikor egy idegen autuba beugrott. Nekem hazban van. Ha ilyet valasztasz neki eleg 3-szor levinni. Csak

Ne nagyon lepcsoztesd! En nagyon ajanlom!!

2013. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mucika1997 ***** válasza:
Esetleg a foxi... Mamámnak foxija van, igaz hogy a foxira jellemző a nagy hiperaktivitás, de ez is lehet szoktatás kérdése. Mamám kutyája ivartalanított szuka kutyus nagyon nyugodt, persze ha játékról van szó, ő is bepörög. Hamar hozzászokott az autóhoz, gyakran visszük kozmetikushoz.
2013. aug. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Tacskó:) Mozgékonyak, kicsik, aranyosak... pont ideális számukra szerintem ez a helyzet, bár én speciál nem tartom jó ötletnek a házban való tartást, semmilyen kutyánál, de én ezt a fajtát javasom:)
2013. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Westie, havanese, yorkie...ezeket nézegesd! Az, hogy szeret-e utazni csak szoktatás kérdése!
2013. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bolognese v pomerániai törpespicc:)
2013. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!