Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz-e az vagy találkoztatok-e...

Igaz-e az vagy találkoztatok-e már olyan busz sofőrrel (Volán Busz) aki nem engedett fel a buszra kutyával?

Figyelt kérdés
jelen esetben golden retriever kutyám van és szeretnék vele kimenni Királyrétre és ott Kismarosról volán busszal kell menni meg mennyibe kerül a jegy mert azt úgytudom h kell neki venni.
2013. aug. 17. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én találkoztam olyannal aki 2 dobermant is felengedett,vki egy westit sem szóval ez sofőr függő.De nem csak egy esetet láttam már. A kutyának oltási könyve volt,szájkosár is volt rajta,de nem engedte fel.Vannak ilyenek.De láttam már,hogy vki szájkosár nélkül szállt fel egy vizslával és a sofőr felengedte.Bár azért én a kutya és az ember biztonsága érdekében minden méretű,fajta kutyára raknék szájkosarat.Sose lehet tudni.

Csak nem tudom miért kell ennyire ellenszenves lenni aki kutyával akar utazni és tök szabályosan.

2013. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Engem kistestű kutyával többször is volt, hogy nem akartak felengedni, pedig póráz, szájkosár és oltási is megvolt. Főleg az újabb buszokon volt ezzel probléma. Egy ideje inkább boxba rakom, így már semelyik sofőrnek nincs vele problémája. Jegyet kell neki venni, hogyha nem zárt szállítóban viszed,
2013. aug. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg van egy disznóm azt is felkell hogy engedjék?
2014. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!