Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya a buszon?

Kiskutya a buszon?

Figyelt kérdés

Hogyan szállítsam 6 hetes Beagle kiskutyámat a távolsági buszon?

Szájkosarat nem tudok rá tenni ,egy sport táskába rakjam bele?

És milyen jegy kell neki?



2012. nov. 23. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

ha ölbe veszed, nem pisil le, de ha nem bízol benne, tedd egy dobozba vagy táskába.

Az én 8 hetese bejglimmel megjártam a Pest-Paks távot, nem pisilt be egész úton. szal nyugi. Jegy nem kell neki.

2012. nov. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ha elkezd vakantgatni? az elég gáz...:D
2012. nov. 23. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
mért is van neked HAT hetes kutyád?
2012. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Csivibaba ***** válasza:

Nézd meg az interneten, hogy pontosan mik a szabályok, mert ha egy bunkó buszsofőrt fogsz ki, akkor nem valószínű, hogy ilyen egyszerű dolgod lesz, mint ahogy az első írta.

Melyik ,,társasággal,, utazol?

Egyébként van olyan, hogy kutyajegy. Nekem pl. mindig kellett vennem.

2012. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Azért a jegyben nem lennék ennyire biztos, ölbe vittem kistestűt vonaton, és a kaller kérte a jegyét.

Én meg hüledeztem de hát nem foglal a helyet mert az ölemben van, könnyebb mint egy kisgyerek annak sem kell jegy, illetve én a kutyát olyan puli mérettől számolom annak mivel már helyzet foglal, oké kell hogy jegy.

Na mindegy oda adtam az egységes 150 forint környékét, de azóta se kértek tőlem egy jegyet rá... Mert olyan aranyosan lihegett hogy a kaller is csak nézegette és ment tovább, biztos aki kérte tőlem az macskás :D

2012. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak: a kutya még nem az enyém,hanem vasárnap lesz hat hetes és akkor megyek el érte busszal.
2012. nov. 23. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Zárt kutyahordozóban a legbiztonságosabb. A jegyről az adott társaságnál vagy vonalon érdemes érdeklődni.

Mondjuk tényleg elég fiatal szegényke... nem ártott volna még 2-3 hét a családjával.

2012. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Oké hogy vasárnap lesz hat hetes.. DE csak 8 hetesen lehet elhozni..
2012. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én erről nem tudtam,engem arról tájékoztattak hogy 6 hetesen hozhatom el az alomból.
2012. nov. 23. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Még a törvény is tiltja, mellesleg pedig magaddal is rendesen kicseszel. Rengeteg nevelési problémája lehet ettől és 100 szor nehezebb dolgod lesz.
2012. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!