Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy csináljátok?

Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy aki kertes házban lakik és kinti-benti a kutyája, az hogy oldja meg, hogy a kutya/kutyák ne hordják be a koszt!? Konkrétan az a problémám, hogy a két kutyám, akik napközben kint vannak, este pedig benn (illetve napközben is van, hogy bent vannak), állandóan porosak. De nagyon. Megpaskolom az oldalukat és mintha szőnyeget porolnék. Át szoktam őket kézzel dörzsölni, mielőtt bejönnek, de szinte semmit se ér, fürdetni pedig nem akarom őket minden nap.


Ti hogy oldjátok ezt meg?


2013. aug. 17. 20:38
 1/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
Úgy oldom meg, hogy a melegek beköszöntétől csak kinti kutya, be sem akar jönni. Itthon nem is simogatom, mert EGÉSZ NAP a homokban döglik...reggel van pisi-kaki az utcán, ha meg megyünk vhova, a Dunában kezd...este meg úszás után játék-gyakorlás, itthon már nem megy homokba, akkor szoktam simogatni
2013. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én kutyáim is kinti-benti kutyák de sajnos nem tudom megoldani, hogy ne hordják be a koszt, tehát takarítanom kell utánuk... =)
2013. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó, nyilván én is takarítok, de a por az kiakaszt :) Ősszel meg a sár... :D
2013. aug. 17. 21:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne, mert nekem ráadásul 3 van, és ennyi kutyát nem lehet 5 percenként tisztogatni ha épp olyan kedvem van hogy beengedem, plusz a hosszú szőrük is behozza. Azt hittem másoknak ez jobban megy, mert szoktam más ugyanolyan fajtájú kutyákról nézegetni kpeket és olyan gyönyörű tiszta a lakás meg a kutya meg az ágyon fekszik és nyoma sincs piszoknak, a párnája is tiszta, közben meg az előző képen nyakig sáros volt séta közbem... :S Nem tudom hogy csinálják.
2013. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4es!


Valószínűleg fürdetik őket :) De én nem akarom minden nap samponozni őket.

2013. aug. 17. 23:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Rövid szõrű kutyàm van, ha nagyon poros,mert mondjuk àsott, vagy ilyesmi,van,hogy àttörlöm nedves törölközővel,vagy bevàgom a tus alà ès sima vizzel lemosom.
2013. aug. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én sajna nem tudom megoldani a sima vizes tusolást sem, mivel nem bírom el őket és csak kádunk van.
2013. aug. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!