Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIt csináljak hogy a kutyám...

MIt csináljak hogy a kutyám ne feküdjön a bejárati ajtó elé?

Figyelt kérdés

Eddig le volt kerítve neki a fél telek most viszont építkezés miatt le bontottuk és nem is szándékozunk visszatenni a kerítést.

Most viszont állandóan a bejárati ajtó elé fekszik, koszol, és szőről. Hogy tudnám erről leszoktatni?

kb 7 éves már, kis keverék kutyáról van szó.


2009. okt. 28. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyám is ilyen xd

várjuk a válaszokat :)

2009. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy. Ott érzi jól magát, és ott van a legközelebb a gazdikhoz is. Akkor meg minek menjen a telek másik végébe?


A kutya évente kétszer vedlik: ősztől tavaszig, és tavasztól őszig. Azaz szőrözni fog, akár akarod, akár nem.


Az én kutyám benti kutya, így mindig tiszta a szőre, nem koszol, és nem fekszik a bejárati ajtó elé sem. :-)


Csak annyit kérek tőled, hogy ne kösd meg. Az igazi kínzás a kutyának.

2009. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsétlen állat a gazdái közelségét keresi,ebben nincs semmi furcsa.Mivel eddig lekerített területen élt,erre nem nagyon lehetett módja.

Biztos,hogy túl sokat nem foglalkoztok vele("jó annak a kert,nem kell séta,közös játék" stb.,tipikus hozzáállás).

A bullterrierem ágyban alszik,párnák között,takaró alatt,nem szőrös,nem koszos.Ja hogy ehhezn ápolni is kell?

2009. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának szőre van, ezért néha hullik is neki... ha valaki szép, tiszta, szőrmentes házat/kertet szeretne, az tartson aranyhalat...
2009. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ennek a házörzés az oka.


De lehet más is:


Az én Jerry-m mindig a huzatba fexik. Vagy olyan helyre ahonnan belátja a lakást. Vagy a Hartman pontokba, és vizerekbe.

2010. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!