Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy boxer kölyköt...

Szeretnék egy boxer kölyköt mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy boxer kutyust kertes családi házban lenne foglalkoznék is vele minden nap melyik lenne jobb választás a szuka vagy a kan? a kert szempontjából? vagy inkább nevelés kérdése? lenne egy ismerős akitől venném törzskönyv nélkül farokvágással,chipezve oltva féregtelenítve. mennyiért lenne korrekt az ára?

2013. aug. 18. 21:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó nagyon képben vagy ki mondta hogy nem foglalkoznék vele fele amit ide írtál valótlan ! leülhetsz 1-es!
2013. aug. 19. 10:32
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi a kennel neve a tenyésztőnek? Kérdezd meg az ismerősöd.
2013. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha értenél hozzá,akkor tudnád hogy a kert minimális szempont a kutyáknál,mivel nem a kertben mozgatja le saját magát,hanem a gazda mozgatja le a sétánál.Ami ugye kerten kívül történik.

A farokvágás ismételten tilos,tehát nyilván jó helyről hoznád a kutyát,plusz még egy árva 5500 ft-os törzskönyv sincs hozzá,ami ismét csak megerősíti a gyanút,hogy mezei szaporítóról beszélünk,nem tenyésztőről.

Esetleg még 6 hetesen is odaadná,hogy még kevesebb baja legyen a kedves "tenyésztőnek" a kutyával...??


A kutyákról sem tudsz nagyon semmit,nemhogy a boxerről.Ülj le,osztályozhatatlan van,nemhogy egyes ;)

2013. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most akkor elárulom, hogy az én kutyám aranykoszorús mestertenyésztőtől van, és először nem kértem a törzskönyvet! Aztán egy hét múlva meggondoltam magam, és mégis kértem. Jó várni kellett még, de ugyanaz a kutya, keverékből hirtelen fajtatiszta, győztes szülők kölke lett.... szoval igenis a tenyésztők között előfordul, hogy nem tk-zik le alapból mindegyik kölyköt! Néznétek nagyot, ha megmondanám, melyik kennel az! Rendszeres kiállítási látogató. Ismert és híres tenyésztő! És ilyet többet tudok mondani, más fajtánál is! Bizony.
2013. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!