Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki Brit Care-rel etet, napi...

Aki Brit Care-rel etet, napi hány gramm vált be? Milyen korban és mekkora súlynál?

Figyelt kérdés
Nemrég váltottunk (Brit Care Large Breed bárányos-rizses). Egyelőre nagyon kevésnek tűnik a napi előírt adag még plusz hússal együtt is, de nem tudom, mennyivel emeljem, hogy nehogy átessek a ló túloldalára. Nektek mi vált be? (Hipermozgékony kutya, valószínűleg ezért is nehéz belőni).

2013. aug. 19. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Háát, ahhoz látni kéne, hogy meg lehessen mondani, említsd meg minden esetre a suliban!

Nálunk volt egy mali, aki jó vékony volt, nála probléma volt a kommunikáció a többi kutyával, középfok végére ez a dolog szépen a helyére került és elkezdett gyarapodni!


De persze lehet, h nálatok egyáltalán nem erről van szó, csak eszembe jutott, h nálunk ilyen is volt!

2013. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, mindenképpen körüljárom ezt az oktatókkal, alapvetően el tudom képzelni, hogy valami nem-testi ok is lehet a dolog mögött. Szóba került már ez a sulin(bár nem a vékonyság kapcsán), szerintem nálunk most már valami életmód-program lenne a következő lépés, hogy kiegyensúlyozottabb legyen a kutya, lehet, hogy az visszahat majd a fizikai kondíciójára is.
2013. aug. 21. 13:04
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehetséges :)

Minden esetre majd számolj be!

2013. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!