Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez valami súlyos betegség lehet?

Ez valami súlyos betegség lehet?

Figyelt kérdés
A kutyánknak két napja megy a hasa meg hányt is. Nem gyenge, vidám, ugyanolyan hiperaktív. Ma megyünk az állatkórházba. Új fajta kutya kaját nem kapott és más olyan kaját sem. 3 éves Bolognese.

2013. aug. 19. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Akár súlyos is lehet, akár egy egyszerű bélgyulladás is. Mivel vidám és hiperaktív, nem hiszem, hogy túl komoly lenne, de ezt majd a doki fogja megmondani.

Én fogadni mernék, hogy kap majd valami gyulladáscsökkentőt meg antibiotikumot és helyre is jön. :)

2013. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reméljük :) köszi
2013. aug. 19. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
az is lehet ,hogy valami virust kapott el de minenképpen jól teszitek ,hogy elviszitek őt megnézi legalább szakértő de szerintem nincsen komoly baja
2013. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok kutyának van mostanában ilyen tünete. Úgy beszélik, vírus. Biztosan megoldják a kórházban.
2013. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mi volt a dokinál?
2013. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is hányik-fosik tegnap óta! Hol laksz kérdező? Csak azért, mert ha közel, akkor lehet h ugyanaz a vírus. Én Bp 10ker
2013. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy csak egy gyomor rontás lehet, nem vírus.
2013. aug. 19. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 20:56

Ismerősöm kutyái XVII-be és vírus. Elég durva.

2013. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!