Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskolát ajálanátok...

Melyik kutyaiskolát ajálanátok? (Népszigeti sajnos kizárva)

Figyelt kérdés

Jelentkeztünk a népszigetibe alaptanfolyamra, de mivel hétvégén vannak a foglalkozások, és nekem is van egy tanfolyamom, pontosan abban az időszakban minden hétvégén, sajnos le kellett mondanunk. Milyen suli jöhetne még szóba? Lehetőleg póráz nélküli oktatást szeretnék egy nem agresszív, nem kötekedő 8 hónapos kutyának. Cerberoszt és Alfát is néztem, Alfa még viszonylag elérhető távolságban is lenne, ráadáusl hétköznap van oktatás.

Vagy érdemes lenne várni még 7 hetet, míg lemegy az első alaptanfolyam, és a Tükörsuliban csinálni mégis?

Annyira nem lehet melléfogni alapfokon még, nem?


2013. aug. 19. 15:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szentendrei Hév vonalán illetve Szentendre környékén keresném elsősorban. Népszigetre fél óra alatt ki tudtunk jutni(oviba).
2013. aug. 19. 15:02
 2/13 anonim ***** válasza:
Kutyapark?
2013. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Cerbi nagyon jó.Igaz nem tudom hol van Bp.-en.Ha megoldható oda menjetek.
2013. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szentendreit nem ajánlom, kifizettünk 40et kb a semmiért, elmondtuk mi a probléma (felzabál mindent, megugatja a gyerekeket, ehhez képest élelemmegtagadással 10percig foglalkoztunk kb) és még fel is fázott a kutya a folytonos ültetés-fektetés következtében télen.

Szerintem simán megvárhatjátok azt a pár hetet.

2013. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Interspar melletti?

Budakalászon is van azt hiszem 2-3, az egyik a már ajánlott Kutyapark. A honlapja nagyon profinak tűnik, de én még ott semmi mozgást nem láttam, és egy ismerősöm se járt oda, nem szeretnék zsákbamacskát venni:)

2013. aug. 19. 15:31
 6/13 A kérdező kommentje:
Még a Váci Cerberoszra rákérdezek, de sajnos nagyon időpontfüggő. Ha nem hétkönap és nem este van, akkor kb esélytelen:(
2013. aug. 19. 15:33
 7/13 anonim ***** válasza:
azaz, ott az interspar mellett. Persze biztos volt, akinek bevált a dolog, de nekünk nagyon nem.
2013. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Cerberosban póráz nélküli oktatás van? Mert eredetileg az is a szempontok közt szerepelt a kérdésedben. De amúgy az alaptanfolyam a Népszigeten is sok pórázas feladatot tartalmaz.
2013. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"lehetőleg póráz nélküli" :)

Én se tudok részleteket,csak ami a honlapról, meg gyk-ról kiderül; úgy tudtam ezek a "sztársulik" alapvetően póráz nélkül dolgoznak.

2013. aug. 20. 01:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak ugy van tapasztalatom a nepszigettel h agilityzni jonnek ott vegzett kutyasok... Hat mit ne mondjak nem vagyok hanyatvagodva a poraz nelkuli munkajuktol; nem egy kutya-gazda parosvanakinel hiaba van meg a kozepfokos vizsga, igencsak hianyos a kutya-gazda kapcsolat alapja. Alap dolgokat en mondok el nekik ami nem az en feladatom lenne...plane nem egy ilyenkepzes utan. En azt latom h ezek a - jol mondod - "sztariskolak" futoszalagon nyomatjak. En biztos nem mennek oda. (De mondom, en nem jartam ott meg csak a kikerulteken latok sok mindent)
2013. aug. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!