Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lesz szép, fényes a...

Mitől lesz szép, fényes a szőre a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki? Csukamájolajtól? Mit javasoltok? Felnőtt bullterrieről van szó!! Válaszotokat előre is köszi.
2013. aug. 19. 15:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kutyák amelyiknek sosem fog csillogni a szőre akármivel etetik is. Függ a színétől is. Én még életemben nem láttam csillogó fehér szőrű kutyát például. Az én kutyám meg mindentől csillog, mindig szokták kérdezni, hogy mivel etetem. Volt egy időszak az életemben amikor nagyon olcsó rossz minőségű tápot tudtam csak venni neki és akkor is ugyanúgy csillogott a szőre, nevettem is nagyokat, mikor kérdezték, hogy úristen mivel eteted, hogy ennyire csillog :D
2013. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A fehér szőrű kutyáknak nem szokott csillogni a szőre..


Nekem bichonom van BARF szerint etetek,de nem csillog a szőre,viszont a barna havanese-nek meg igen,szóval vmiért a fehér kutyáknak ilyen a szőrük,ismerek egy fehér boxert neki se csillog pedig ő is minőségi kajával van etetve

2013. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!