Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én sírok az ilyen kutyás...

Csak én sírok az ilyen kutyás történeteken? (lent)

Figyelt kérdés

szóval vannak ezek a szomorú kutyás történetek, amikre valahogy mindig rábukkanok és olyankor el is olvasom, de mindig szó szerint bőgök rajtuk. ennyire bele élem magam? érdekelne más is van-e így ezzel?

pl: ezen a linken a két történet: [link]



2013. aug. 19. 23:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
énis így vagyok. utálom aki ártatlan állatokat kínoz :/
2013. aug. 20. 00:49
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, hogy nem kellett volna vegigolvasnom... Lehet, hogy kitalat tortenet, de en akkor is itt bogok.
2013. aug. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
tegnap este énis így voltam. hajnali 3 kor bőgtem egyet rajta
2013. aug. 20. 00:57
 14/20 anonim ***** válasza:

Èn most olvastam és elsírtam magamat. Pedig a másodikat szinte kívülről tudtam, de mégis...

A múltkor egy videót néztem és az volt benne, hogy a család kedvencét el kellett altatni, és a kisfiú dobálta felfelé a botot az udvaron, mert játszott a kutyával. Ès ha jól emlékszem ez igaz történet. Akkor megfogadtam, hogy nem olvasok/nèzek ilyet többet, de mégis. Akárhányszor is olvasom mindig elbőgöm magam rajta.

2013. aug. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Tudod én inkább ezektől sírok. De méginkább retenetes dük fog el.

[link]

[link]

[link]

Sajnos még rengeteg ilyen van:-(

2013. aug. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el, mert nincs értelme. Nem fájdítom feleslegesen a lelkem.
2013. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sosem olvasom el ezeket, mert napokra lehúznak. Helyette inkább segíteni próbálok az állatoknak,ideiglenesezek, és építem a jövőm, hogy majd legyen miből eltartanom akár 10 befogadott kutyát.
2013. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
utolsó előőtti előtti válaszolóval értek egyet, aki a linkeket küldte. Ezek a kialált maszlagok, bár meghatóak, semmi reális nincs benne. Az sokkal rosszabb, ait a Noé/Tetovált Állatvédők/Radikális állatvédelem oszt meg. Mert a igat! Igaz, hogy vannak ilyen férgek, és naponta kínoznak/ölnek meg kutyákat. Ezzel szemben ezek a történetek kitalált hülyeségek. Facebookon lájkolj be néhány állatvédős oldalt. Azzal, hogy nem olvaod el az ilyen igaz történeteket, attól még megtörténik, hiába fordítasz neki hátat!!
2013. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Gyöngy9400 ***** válasza:

kispalikee : minden tiszteletem a Tiéd.

Amúgy én is szoktam sírni, főleg a facebookra feltett kutyik miatt :( olyan szomorú, hogy sok ember hogyan bánik az állatokkal... Szerintem a kutyák nagy része nem tartana embert, mert tudják, milyen hálátlan, önző fajta vagyunk.

2013. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem. Én is indig sírok rajta, ha nem reális, nem igaz, akkor is! Mindenem a kutyám imádom! És az állatkínzókat rohadtul gyűlölöm, tényleg, rohadna le a kezük, történne meg velük mindaz, amit ők az állatokkal csinálnak! Ezt érdemli mindegyik, és tiszta szívemből kívánom ezt nekik!!!!!!!
2013. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!