Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy bírja minden kutyás, a...

Hogy bírja minden kutyás, a kutya sz*rt felszedni? Szerintem rohadt büdös, még a kertben is.

Figyelt kérdés

Persze most jönni fog a válasz, hogy "gyereket pelenkázni az a rohadt büdös" tudom, de nem az érdekel, hogy mi rosszabb ennél, hanem néha, ha átmegyek olyanhoz, akinek van kutyája, és oda végzi a dolgát, a bejárathoz, a kertben, ott rosszul vagyok attól a rohadt büdös szagtól.

És akkor még azt fel kell szedni. :S



2013. aug. 19. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Képzeld azt,ha mi nem szednénk fel sehonnan,akkor elborítaná az utcákat mindenhol,és mindenhol rosszul lehetnél a szagoktól.


Amúgy Te mégis miből vagy,cukorból??Vagy te rózsa illatút sz..rsz??

2013. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Aki kutyát vállal, vállalja ezt is. Inkább szedje fel az,akinek a kutyájából kiesik, minthogy aztán mások lépjenek bele például. Valljuk be, cipőről kapargatni például sokkal undorítóbb, mint zacskóval felszedni. Nem olyan vészes amúgy, meg lehet szokni. Zacskó gyorsan beköt és kidob.
2013. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Amúgy Te mégis miből vagy,cukorból??Vagy te rózsa illatút sz..rsz??" megint eltértünk a kérdéstől!


Nem, de akkor is, valahogy, olyan iszonyú erős szag, és körülötte 5 méteres körzetben terjeng.

Mondjuk akiknél ez megy, azok ilyen heti 1x szedi fel, és a kutya 1 hét alatt sokszor elvégzi a dolgát, és azért lehet ennyire durva.

2013. aug. 19. 13:40
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Az, akinek a kutyája a bejárathoz piszkol, nincs megtanítva, hogy oda nem lehet.Ha távolabb tenné le a csomagját, lehet, nem is érzékelnéd.

Nekem húst és a kiegészítőit eszi-ette minden kutyám. Nem volt büdös a székletük. Legalább is alig érezhető.

2013. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Én naponta kétszer "járőrözök" a kertben, így mindig össze van szedve. Ha éppen kint vagyok és látom hogy csinálja akkor már abban a pillanatban megyek és felszedem. Sosincs büdös, bár igaz, én nem hagyom kint rohadni sokáig.
2013. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy bírja minden kutyás, a kutya sz*rt felszedni?"


nyugi nem szedi fel minden kutyás.

2013. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"nyugi nem szedi fel minden kutyás."

És akkor a kertjükben hídon mennek be a lakásba, hogy ne kelljen bele lépni a kutya sz*rba?

2013. aug. 19. 13:48
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
normális kutya nem szarik az út közepére..
2013. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Én otthon lapáttal szedem fel (bár ritka, hogy a kertben végzi el a dolgát, inkább sétákon), utcán pedig zacsival. Mindkét verziót túl lehet élni, engem csak az utcákon keresztüli hurcibálás zavar, mert nagyon kevés a kuka errefelé. Egyébként a szag kellemetlensége (és általában a végtermék összeszedhetősége) azon is múlik, hogy milyen minőségű kaját kap a kutya.
2013. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem érzem kellemetlennek, mert az én kutyámból jött ki, ráadásul a kakin elég gyorsan észre lehet venni, ha valami baja van a kutyának.
2013. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!