Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3,5 hónapos yorkshire terriere...

3,5 hónapos yorkshire terrierem nagyon harapós, hogy szoktassam le, hogy ne harapjon?

Figyelt kérdés

Ha valaki meg akarja simogatni mindig harapja a kezünket,utána meg körbe ugrálja az embert és hátra dobja magát,hogy játszunk vele stb.

Sétálni meg lusta vagy nem tudom. Tegnap este levittük és 30 perc után kezdett el igazán mászkálni lent,30 percig csak ült.


2013. aug. 20. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az én németjuhász kutyusom is ilyen volt.. mindent szétszedett, beleértve engem is :D Majd kinövi, mostmár másfél éves, de ígyis szétszed dolgokat, de engem nem harap, ahogy más családtagom sem, csak ha elkezdem intenzíven simogatni, hülyéskedni vele, de akkor is csak bekapja a kezem, és nem harap rá:D
2013. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!