Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne nekem a...

Milyen kutya lenne nekem a megfelelő?

Figyelt kérdés

-kis testű,vagy közép

-30 ezer alatt legyen az ára

-ne hullajtsa annyira a szőrét


(elősször lesz kutyám,szóval a beagle kilőve)


köszönöm a válaszokat előre is


2009. okt. 29. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

30e alatt nem kapsz minöségi kiskutyát, csak szaporitott idegbeteg, törzskönyv nélküli valamit (ami ugyanugy keveréknek minösül)

menj ki a menhelyre és vigyél haza valami cuki keveréket, a menhelyi dolgozok szivesen segitenek, hogy melyik kutyusnak milyenek a tulajdonságai, mi illik hozzád

a 30e-ből meg vegyél neki fekhelyet, tápot, vidd orvosi felülvizsgálatra és oltasd be ha nincs neki

2009. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ehez tudni kellene pár dolgot.

1. Menyit vagy otthon?

2. Mennyi idő akarsz a kutyára szánni?

3. Lakásban tartanád vagy kerti kutya lenne?

4. Miért akarsz kutyát?

Az utolsó kérdésen sokan kiakadnak,de nagyon fontos. Annyi alhagyott kutya van,csak azért,mert valaki csak divatból akar kutyát:( Most nem téged akarlak bántani,de tényleg fontold meg.

Ha kölyköt veszel,nem fog-e zavarni,hogy rág és pisil-kakil a lakásban több hónapig,míg nem kapja meg a szurikat. Nagyon ajánlom neked a menhelyeket. Ott meg tudják neked mondani egy felnőtt kutyánál,hogy milyen a természete. Azaz nem veszel "zsákbamacskát" mint egy kölyöknél. Arról nem is beszélve,hogy ők a leghálásabbak. Ha akarod elküldöm neked a menhelyek listáját.

2009. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

elsö vagyok:

és ami a keverék mellett szól még: olyan kutyád lesz, amilyen senkinek nincsen :D; jóval egészségesebb lesz mintha szaporitotól hoznál kiskutyát


mondjuk csak megjegyezm, ha én fajtaszta kutyát szeretnék, ugye elöször nekiállnék pénzt gyüjteni .. amig az gyülik, addig nézegetném neten a kutyaképeket és annak a fajtának ami tetszik utánnaolvasnék ... senki nem tudja mi az amit TE szeretnél ...

2009. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Mi kutyunk fajtiszta westie 30 ezer volt kiállításos , kozmetikázott ,törzskönyves szülőtől , jó hejyről.Wegyél Westiet!
2009. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menhelyről válassz kutyust!!!

Gondolj bele abba, hogy ők a megmentésre várnak, és akár TE is segíthetsz rajtuk!

Ha nekem lehetne még1x kutyám, én tuti onnan hoznék!

2009. okt. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is menhelyes kutyát javaslok!
2009. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A westik sajnos nagyon gyakran allergiások, és a fajtatiszta törzskönyvezett kutyáknál,akik rendes tenyésztőtől jöttek. Egyre gyakoribb az epilepszia meg hasonló betegségek. Ugyhogy tényleg jobban jársz egy mix kutyussal a menhelyről.
2009. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is a menhelyt javaslom vagy mi 2 hónapja fogadtunk be egy bichon kutyust ( kicsi nem hullajtja aszőrét) egy családtól akik nem tudtak törődni vele. Nézz utánna a neten sok gazdi kereső portál van,akik elajándékozzák a kutyákat. én a BICHON-t ajánlanám de csak akkor ha sok időd van vele foglalkozni és nem egész nap egyedül van.MOndjuk ez egyik kutyának sem jó.
2009. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
én 23e-ért vettem a staffim, és makk egészséges, okos, kiegyensúlyozott, és fajtatiszta... lehet kifogni ennyi pénzért jó kutyut, de sokat kell keresgélni, én is 5 hónapig kerestem, mire megtaláltam, mert tudtam hogy nekem ilyen kell, de nem volt rá 120e-em, de az acanát azért kigazdálkodtam neki :) most már lenne rá pénzem, de most is őt választanám. Ja és még annyi, hogy megláttam ezt a pedigree örökbefogadást, és én is fontolgatom, tényleg jó ötlet lenne örökbefogadni :) sok sikert a választáshoz
2009. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!