Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha séta közben nekitámad egy...

Ha séta közben nekitámad egy másik kutya az enyémnek és tépi fojtogatja, nem ereszti, akkor mivel tudom megmenteni, leszedni róla a leghatásosabban?

Figyelt kérdés
Gázspray nem jó mert abból az enyém ugyanúgy kap!Sajnos már 3x megtörtént az eset, állatorvosnál hagytam már egy vagyont ,volt hogy hónapokig gyógyult szegény . Volt hogy rúgtam a másikat de nem engedte el akkor sem, csak mikor odajött egy autós segíteni és valami szerelővassal hátonvágta erőből .Járjak én is vascsővel, csak nem tudom le tudnám e ütni egy nagy kutyát mert annyira nem vagyok erős..

2013. aug. 20. 12:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
3 különböző kutya volt, nem egy.
2013. aug. 20. 14:27
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Paprikasprayvel. Lehet, hogy a te kutyád is kap belőle egy kicsit, de baja nem lesz tőle, csak átmenetileg csípni fogja a szemét.
2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mikor velünk ilyen történt, hogy csak rohant rá a kutya, hiába álltam elé, akkor volt, hogy futtában alárúgtam egy kicsit, ettől elesett, aztán meg a grabancánál fogva arrébb dobtam. De azért hál istennek az esetek többségében elég volt teli torokból üvölteni egyet és elkotródtak.
2013. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velünk is megesett már, hogy konkrétan este a bokor mögül rontott egy kutya az enyémnek! Most komolyan, ha ti észre tudtok venni a sötét bokorban leselkedő kutyát... mert ha még morgott volna... de semmi, puff, és már a kutyámon lógott!


Nos nekem annyi mázlim volt, hogy a kutyám gyorsan reagált, s ráfogott a másik nyakára és tartotta. Aztán meg csak benyúltam a kutyám szájába és eleresztette a másikat.

Persze a másik még mindig támadni akart meg őrjöngött, de ő volt a bénább... én gyorsan magam mögé húztam a kutyámat, felkaptam egy botot és azt szegeztem a kutya felé, mintha a karom meghosszabbítása lenne. Kétszer még próbálkozott majd elment.


Egyszer olyan is volt, hogy egy csaj sipákolt, hogy "jaj ott egy másik kutya, most mit csinálja mucikám?" és elengedte a pórázt, a drága doberman meg száguldott felénk, mögöttünk meg oszlop volt. Nem vagyok nagy darab de szépen bele rúgtam a dobiba, miközben rohant felénk... elértem vele, hogy meglepődjön, addigra meg nagy nehezen a srác is odajött, a csaj meg sipákolt tovább...

2013. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!