Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan rázzam le "idétlen"...

Hogyan rázzam le "idétlen" rokonomat magamról, aki mindenképpen azt akarja, hogy a chow-chow-pincsi keverékét befedezze az én díjnyertes, champion fajtatiszta kutyám?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hiába magyarázom neki, nem hagy békén, szaporulatot sem szeretnék, meg azt sem, hogy egy "kétes" helyről jött szukát fedezzen be a kanom...

Már többször elmagyaráztam neki, hogy nem fogom befedeztetni vele, de erősködik, hogy majd csak egy kölyköt tart meg magának, a többit vízbefolytja, stb...

Sőt, tegnap már odaáig ment, hogy amikor vendégségbe jöttek, az éppen tüzelő szukát is elhozta (amit mi nem tudtunk), és a kanom éppen hogy befedezte!

Nem akarunk családi perpatvart emiatt, de hogy lehetne ezt befejeztetni vele? Már minden negyed évben (3 havonta tüzel a szukája) próbálkozik, és be vagyunk tőle sokallva!


2009. okt. 29. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémád, miért nem lehet kerek perec megmondani, hogy nem akartok kiskutyákat és, ha hozzátok megy vendégségbe a kutyáját hagyja otthon? Max megsértődik és nem megy többet. Gondolom azzal úgyse tudod meggyőzni, hogy rohadt felesleges mégegy alom keverék kutya.
2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen hogy- ez azt jelenti hogy nem? Nem kell csinálni semmit, egyszerűen ne engedd és kész. Úgysem fogja megérteni. inkább vitesd el az orvsohoz mert szeirntem nem normális 3 havonta tüzelni!
2009. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vízbe fojtja a kölyköket?Aszta de p@rasz az ipse!

Kedves kérdező te pedig állj a sarkadra és küld el a jó fr@ncba az ilyen idiót@t!

Vagy mond neki,hogy ok befedeztetheti a szukáját 100.000Ft ért.

2009. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, mondj valami irreálisan magas összeget, meg hogy a felét egy menhelynek kell adnia. De legjobb, ha a sarkadra állsz.
2009. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ennek már nem egyszer meg lett mondva, a normális érvek is! A szukát pedig úgy hozta el, hogy simán letette az udvarra, ő meg családostul bejött. Amikor megláttam, hogy a kanom küszködik vele (az ablakból), azonnal kimentem, és mondtam, hogy pusztítsa innen a kutyáját. De csak vigyorgott, és berakta az autóba.

Hiába fenyegetőzöm neki, hogy utána majd oltatni meg etetni kell a kölyköket, ami egy halom pénzt, de nagy ívben lesz*rja.

Az a kutya még orvost életében nem látott, évi kombi oltást meg féreghajtót akkor kap, ha én megyek és beoltom, ill. adok neki (ingyen...).

Nem tudom, hogy szedjem le rólunk, itt már minden volt, de egyszerűen nem megy.

2009. okt. 29. 16:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Az irreálisan magas összegre azt mondaná: "hiszen rokonok vagyunk..."
2009. okt. 29. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mond,hogy oké,adja neked oda még a tüzelés elkezdése előtt a kutyát,ti meg a tüzelés végéig magatoknál tartjátok,hogy biztos,ami biztos,és mivel ez 3-4 hét ennyi diő alatt simán ivartalanítatathatod a szuka kutyát,észre se fogja venni,ha szerencséd van.

vagy ugyanígy fogadd be,hogy oké befedezteted,és utólag szólj neki,hogy elvittétek kivizsgálásra(mert az kell fedezés előtt) a kutyát és gennyes méhgyulladása,vagy méhrákja volt és ezért azonnal ivartalanítani kellett.

ivartalanítási akciók mindig vannak egy szuka kutya 10ezer körül van.

2009. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!