Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám lefárasztani?

Hogyan tudnám lefárasztani?

Figyelt kérdés
Szeretnék harmadik kutyának egy közép ázsiai juhászt. Az egyetlen egy dolog ami aggaszt, hogy hogyan fogom tudni lefárasztani, mert elvileg őt a labda és hasonló dolgok nem igazán érdeklik :/ Van rá valami esély, hogy mivel a másik kettő aktív labdás őt is majd elkezdi érdekelni és megy a nagyok után? Ha van itt olyan gazda akinek ilyen fajtájú kutyája van és kiegyensúlyozott azt hogyan éritek el? Hogyan foglalkoztok vele?
2013. aug. 21. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Sétáltatod. Egy nagytestű pásztorkutyának az elég kell hogy legyen, de ha mégis sikerül valami pörgőset kiválasztanod, veszel neki hámot, utánakötsz egy autógumit, és azzal is viszed kicsit sétálni.
2013. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Séta, tanítás. Őket is lehet tanítani. Nem tudom miért gondolod azt, hogy csak labdával/apportírozással lehet lefárasztani egy kutyát.
2013. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyilván nem arra gondoltam, hogy csak labdával lehet lefárasztani, de azzal a legkönnyebb. Mivel a szellemi lefárasztásról nem kérdeztem, így evidens szerintem, hogy csak a fizikaira voltam kíváncsi. A séta olyan dolog, hogy ami a másik kettőnek bőven elég, az lehet, hogy egy pásztornak édes kevés. Persze majd kitapasztalom, csak egy kicsit előre akartam informálódni. Eddig a zsákmányos kutyákhoz voltam hozzászokva, kicsit új terep lesz ez nekem, de köszönöm a válaszokat. Ha esetleg erre tévedne egy KÁJ gazdi az ő véleményére is kíváncsi volnék :)
2013. aug. 21. 14:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy lehet csak én vagyok így vele, de kicsit kiakasztó, hogy a legidiótább kérdésekre amelyikből már 60 ezer ugyanolyan van válaszol egy csomó ember, de egy-egy normálisabb kérdésre, ami valóban kérdés és még értelme is van arra válaszol 1-2-3 ember :/ Ha úgy teszem fel a kérdést, hogy hát első kutyának kellene valami, lehetne esetleg egy közép ázsiai. Ha őt választom a labrador helyett akkor hogyan fárasszam majd le? Na talán akkor még válaszoltak is volna vagy 10-en és ki tudtam volna szűrni a nekem kellő információkat...
2013. aug. 21. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!