Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hanytassam meg a kutyamat?

Hogyan hanytassam meg a kutyamat?

Figyelt kérdés

esti setanal talalt a kiskutyam egy sult csirkecombot & termeszetesen belevett.keson vettem eszre,h majszol valamit..nem ette meg az egeszet csak 3-4 falatot.elso dolgom volt feljonni & probaltam meghanytatni,sos vizzel & ugy is h lenyomtam az ujjamat a torkan.de semmi.lementem megneztem a helyet ahol setaltunk & meg tallatam 2 db csirke combot..erintetlenek voltak.probaltam atnezni,h van-e rajta,benne valami..de szemmel lathato dolgot nem lattam.szoval nem tudom..

visszaterve a kutyura,azota sem hanyt..a sos viztol nem lesz baja,ugye?levittem megegyszer setalni,h hatha eszik fuvet & attol fog hanyi,de nem evett sot ugyanugy rohangalt,mint szokott.

vigyem dokihoz most,vagy holnap?mikor jelentkeznek a tunetek,ha valami baja lett?



2013. aug. 21. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni meghánytatni. Azt csak orvos tudná egy injekcióval, de ő meg csak azért nem fogja meghánytatni, mert csirkecombot evett. Tulajdonképp mitől félsz? Miért baj, hogy megette?
2013. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dolly99 válasza:
szerintem nincsen semmi baja, az én kutyám ha elrontja a gyomrát akkor füvet eszik ahogy te is írtad. ha a tied nem eszik füvet akkor nincs semmi a gyorával. amúgy azt a csirkecombot lehet hogy valaki kidobta. a mi szomszédunk is rendszeresen csinálja!:)
2013. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

A méreg nagyon gyorsan hat. Nem rohangálna boldogan, főleg egy kiskutya.


Pórázon sétáltasd magad mellett, akkor mindig rá tudsz szól, tudod figyelni!

2013. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dolly99 válasza:
ja! bocs azt elfelejtettem hozzátenni hogy ha a csontot is megette akkor baj is lehet. a csirkecomb nagyon szálkás, megakad a kutya torkán vagy a beleiben. az előző válaszoló vagyok!:)
2013. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat! nem ette meg a csontot a husba harapott csak bele..

attol felek,h mergezett volt a hus,h rosszindulatu emberek tettek ki,akik nem szeretik,h ott setaltatjuk a kutyukat :(

2013. aug. 21. 23:48
 6/6 anonim válasza:
Ha mérgezett lett volna, már lennének tünetek.
2013. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!