Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy beteg a kutyám?...

Lehet, hogy beteg a kutyám? Bővebben lent ---- >

Figyelt kérdés
A kutyám eddig megkapta ezeket az oltásokat : Vanguard plus CPV , Vanguard Plus 7 , Vanguard Plus 7 , illetve : (nem kötelező : Biocan B ( Lyme -kór elleni ) . Jövőhét hétfőn jön az állatorvos a következő oltást beadni neki . kutyusom párszor öklendezik.Tegnap hányt is egy kicsit(sokmindent felnyal a földről,és minden kis hülyeséget elrág,megeszik amit talál :/ ) az kijött belőle.Ma hajnalban is öklendezett,akkor ilyen habos hányása volt . Hasmenése kifejezetten nincs,de lazább a széklete,és büdös. Sokat pisil . Valami gond lehet ? Vagy hányhat csak azért,mert mindent felnyal ? A lakásból szinte alig vittük ki,utcára nem tettük le sosem !
2013. aug. 22. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit evett? Lehetséges hogy csak elronttta a gyomrát. De szerintem hívd fel a dokit az a legbiztosabb.
2013. aug. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
száraztápot szokott enni , illetve néha ilyen husis ételmaradékot kap.pl.tegnap pörköltet kapott.
2013. aug. 22. 05:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pörkölt lesz a gond. A kutyák nem birják a fűszeres dolgokat! Gyomorégés, hányás, ha zsirosabb hasmenés lehet e vége. Ma diétáztad nyákosra főtt rizs, valami könnyű husival pl csirkemell. Ajánlom kerűld a későbbiekben a maradékot mert ezek szerint ő nem jól birja.
2013. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig sosem volt semmi ilyesmi gond vele.Nem keverek össze semmilyen ételt neki.Remélem akkor csak a pörkölt lesz a baj.Beteg nem lehet,ha ezeket az oltásokat megkapta ? Köszike a válaszokat !
2013. aug. 22. 10:26
 5/9 anonim ***** válasza:

A korát nem írtad a kutyusnak.


A hányás és lágy széklet valószínű a pörkölttől van.Maradékot nem kellene kapniuk.Nálunk pl. a pörkölt sós is emg paprikás is,ez abszolút nem kutyának való étel.

Milyen száraz tápot eszik?

2013. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13hetes lesz.Most Happy Dog-ot eszik.Még veszük többfélét neki,amíg nem tapasztaljuk ki,melyik a legjobb neki.Szerintem biztos a pörkölt volt a baj,mert már jobban van :)
2013. aug. 22. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:

A Happy Dog nem a legjobb minőség.Ne a kutya döntse el,hogy mit mennyire eszik szívesen,mert ebből válogatás lesz.Arra meg a gatyátok rá mehet :)


Próbáljatok egy jó árú és megfelelő beltartalmú tápot választani,és azzal az egy fajtával etessétek.Következetesen.Ha nem eszi meg,elveszed előle,következő etetésnél lerakod.Éhen még nem halt egy kutya sem emiatt.


Nézzetek szét a Brit,Brit Care,Acana,Orijen,Taste of the wild tápok között.Ha kistestű a kutya akkor ajánlanám az Acana,Orijen,TOTW tápokat,mivel igen drágák,de sokáig elég.

2013. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ . Tudom ezeket a dolgokat is,és elhiszem hogy ne a kutya válasszon,de én szeretném ha olyat enne, amit szeret.Én sem ennék csak zöldségeket egész életemben :) Eddig szinte minden tápot megevett,kivétel egy tápot.A Fressnapf-os drága tápot nem ette meg,illetve a konzerveket.(de az nem is baj :) ) .
2013. aug. 22. 16:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Még egy tipp,ha netről rendeltek,ezerszer olcsóbb,mint a fressiből vagy alpha zooból. Próbáljátok ki.


www.petissimo.hu

vagy

www.zoofast.hu

2013. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!