Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rosszul van, beteg a kutyám!...

Rosszul van, beteg a kutyám! Nagyon félek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már múlthéten is voltunk háromszor állatorvosnál vele, kiderült hogy a májával és a hasnyálmirigyével van valami. Kapott gyógyszereket is, amik látszólag használtak: visszajött az étvágya is. (Nagyon lefgyott szegény.)

De mára rosszabbodott :( Ma reggel kimentem, és ökendezett, hányt is. Nagyon gyenge szegény, még inni se akar.

A doki csak délután rendel. Mit tegyek?? Hogyan segítsek neki? Kérlek segítsetek!


2013. aug. 21. 09:19
1 2
 1/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Hívd azonnal a dokit...itt csak ő segíthet... szerintem elmegy most is....
2013. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egész reggel hívtuk mobilon. Aztán végül a vezetékes telenjoát hívtuk, azon a gép azt mondta most nem elérhető, mert házon kívül van, este a rendelési időben keressük.

Utána felhívtuk a társát, a doktornő azt mondta itassuk, nehogy kiszáradjon. De inni se akar :( A jutalom falat és a keksz sem kell neki. Ki se tudom csalni a házából :((

Konkrétan a sírógörcs határán állok, hogy nem tudok mit tenni vele.

2013. aug. 21. 09:32
 3/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Humán patikában lehet kapni valamilyen port, nem tudom mi a neve pontosan, de úgy kérdezd, hogy rehidratáló por, ha lehet ízesítés nélkülit vegyél...azt old fel vízben és itasd meg vele, ha kell akkor fecskendővel....gyenge megoldás, de hátha segít valamit jobb mint a víz.... és próbálj meg másik állatorvost hívni....
2013. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Felhívom anyát, megkérdezem mi van a doktornővel, hátha ő ki tud jönni. Ha nem, mondom neki ezt a port, hátha... :\

2013. aug. 21. 09:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény azóta? Szerintem is próbálj meg másik dokit is felhívni. Ha leírod, hogy hol laksz, akkor segítek gyorsan dokit meg elérhetőséget keresni. :)
2013. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Majd szólj, hogy hogy van a kutya...
2013. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jajj, Istenem...

Drágaságom kórházba került. Elértük ugye az állatorvos "jobbkezét", a doktornőt, és ő ajnálott egy kisállat rendelőt.

Elmentünk, ott egy doktornő megnézte a papírokat.

Ugye valami gyulladás van a máján és a hasnyálmirigyén de szerinte nem ez a gond.

Emellett, még a múltheti leletből kiderült, hogy a vérében a szúnyogok által terjesztett baktérium is van (nem tudom a nevét). Viszont akkor a mi állatorvosunk azt mondta, azt majd a gyulladások kezelése után ráér kezelni.

Ezt is észrevette a klinikán a doktornő, viszont nem tudja ez lehet-e az ok..

Most bent tartják éjszakára, infúziókat kap és megy hasi ultrahangra. Ha jobban lesz akkor holnap hazahozhatjuk..

De azt is mondta, "meg kell nézni, hogy kiderüljön, nem tumor stb..". Nem emlékszem pontosan, miután kimondta hogy "éjszakára bevesszük a kórházba", onnantúl kezdve én hazáig vígasztalhatatlanul sírtam. Annyira sajnálom szegényt. :'(

És ha 2-3 hét alatt csontsoványra fogyott, akkor lehet tényleg nagy baj van.... Nem akarom elveszíteni. Annyira jó kutyus :( Ahj :'(

2013. aug. 21. 14:59
 8/17 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha kórházban van, orvosi ellátáshoz jútott, akkor megtetted a lehető legtöbbet. Fontos, hogy te úgy gondolj most rá, hogy rendbejön, és ismét együtt rohangáltok majd...ha te stresszelsz, azt ő is érzi. Biztosan mindent megtesznek érte. Jobbulást neki! majd írj még ha van fejlemény.
2013. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azt is, hogy egésznap próbáltál segíteni, még így neten keresztül is! Hálás vagyok :)

Csak nehéz erősnek maradni.. Nagony fontos nekem, és az egész családnak. Az öcsém és én vele nőttünk fel. :(

Csak az a baj, hogy már 10 éves a kis vizslám :( De akkoris bízom benne hogy minden rendben lesz.

Ha holnap kiderül mi baja, mindenképp írok.

Köszi mégegyszer!

2013. aug. 21. 16:18
 10/17 A kérdező kommentje:

Istenem..

Kiderült hogy rákos. A doktornő azt mondta, megműtheti, de akkoris, jó esetben két hétig húzná még.

El kellett altatni. El kellett altatni a kutyát akivel felnőttem. A kutyát, akit mindennél jobban szerettünk. Nem hiszem el... Annyira fáj. :'(((((((((((((((

2013. aug. 22. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!