Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alaszkai Malamut futóláncon?

Alaszkai Malamut futóláncon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jövőhéten veszek egy alaszkai malamutot 10 hónapos és a ház körül lévő felújítások miatt a ház nincs rendesen el kerítve, így mikor nem vagyok otthon és nem tudok vele foglalkozni addig futóláncon mennyire jó egy ilyen fajta kutya ? Kb 20m hosszú a futólánc + a lánc hossza 4-5m. A kutya kennel építése folyamatban van.


20/f


2013. aug. 22. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

ha alaposan odafigyelsz arra hogy a kutya mozgásigénye a séták folyamán megfelelően ki legyen elégítve akkor szerintem ideiglenes megoldásnak simán elmegy a dolog.


naponta mennyit tudnál arra szánni hogy a kutya mozoghasson? illetve a gyakorlatban hogyan nézne ki a dolog? pl. csak körbe sétáljátok a háztömböt pórázon, vagy egy bizonyos zöldövezetben nyugodtan szabadon kifutkározhatja magát?

2013. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy kb 200 hektáros terület amin futkározhat egyedül, minden este futok 5-6km ert amin ő is részt fog venni.
2013. aug. 22. 18:09
 3/7 A kérdező kommentje:
+ heti pár alkalommal még a városba is szoktam menni sétálni és akkor is vinném magammal
2013. aug. 22. 18:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy szánhúzónak kevés. 4-5 km futás az semmi, hiába a nagy kert.
2013. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, 5-6 km most látom. de ez is a semmi kategória sajnos
2013. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó de ott van az is hogy autó gumit kötök hevederére vagy farönköt, rengeteg játék mellet
2013. aug. 22. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Emellett a kutyának szüksége van szellemi fárasztásra is, tanításra, más kutyákkal való játékra.
2013. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!