Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyamatosan köhög/ök...

Yngve kérdése:

A kutyám folyamatosan köhög/öklendezik, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Voltam vele állatorvosnál, azt mondta: gyenge a nyelőcsöve. Ennyi. 8 éves Bichon Havanese, 7 évig egyszer sem köhögött, aztán egyszer csak minden ivás után több percen át köhög és félelmetes öklendezős hangokat hallat. Nem hiszem hogy ez a dolog ennyi volna, korábban nem volt baja, nem történt lényeges változás az életében a hetedik életévtől, akkor mi lehet vele? Mivel szüntessem meg?

2013. aug. 23. 02:48
 1/8 anonim válasza:
Szerintem ezt nem tudod megszüntetni, öreg a kutyád, ennyi. Nekem egy 12-13 éves Spánielem van (nem tudom pongosan, kóbor kutyából lett házi és ő is köhög, öklendezik ha iszik, aztán megrázza magát és alszik tovább.
2013. aug. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem kérd ki egy másik állatorvos tanácsát is hátha ő mást fog mondani

ha gyenge lenne a nyelőcsöve akkor szerintem már kiskora óta olyan lenne

próbáld ki, hogy puhább kajákat adsz neki, hogy úgy is fogja-e csinálni (pl tápot áztasd be neki)

2013. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kihívod az állatorvost
2013. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy 7 éves havanese még egyáltalán nem öreg.

Vidd el másik dokihoz.

2013. aug. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
8 évesen még egyáltalán nem öreg. Tessék másik dokit keresni.
2013. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták előttem, a kutyád nem öreg! A légcsőproblémák pedig korábban szoktak jelentkezni, nem egyik pillanatról a másikra alakul ki.

Merrefelé laktok, hátha tudunk valami jó állatorvost ajánlani.

2013. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaja, számomra is nonszensz hogy a kutyám, aki a feltételezések szerint még ugyanannyit kell éljen mint ameddig ennyit, öreg volna :D A Keleti pályaudvartól lakom 5 percre. Elvittük az innentől számított legközelebbibe, a Szent István állatorvosi egyetemnél, tudjátok, ahol a 74-es troli közlekedik. Szóval tipp, hová vihetem?


Különben had ragadjam meg az alkalmat, hogy elmondjam, evvel a hellyel azért sem vagyok elégedett, mert amikor kullancsot találtam a kutyámban, azt mondták ezt már képtelenség kiszedni, kenjem fertőtlenítővel és majd a gennyel együtt kijön. Anyám nem hagyta annyiban, ezúttal ő vitte el, lekiabálta a fejüket és mindjárt kiszedték a kullancsot. De hát feltételeztem, ha ők állatorvosok, erre tették föl az életüket, akkor mindent megtesznek a kisállatért, nem tudtam hogy ez éppen úgy működik mint a mi egészségügyünk... Tényleg feltétlenül erőszakoskodásra van szükség a rendelőben, hogy meggyógyítsák a szerencsétlen állatot?

2013. aug. 24. 23:48
 8/8 sippara ***** válasza:
Ha találsz egy jó dokit,akkor nem :) Mi hál' Istennek másodjára megtaláltuk a tökéletest - bár kicsit drága, cserébe 100%-ban lelkiismeretes, és bármikor bármivel hívhatom :) Ő mondjuk nektek nincs túl közel (III. kerület, csillaghegy), de érdemes megkérdezni az ismerős kutyásokat, általában tapasztalat alapján lehet megtalálni a legjobb dokikat.
2013. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!