Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HELP! Talált kiskutya! (? )

HELP! Talált kiskutya! (? )

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy kiskutyát behoztam dobozba raktam tettem neki bele egy macit amihez hozzá tud bújni de az a nagy baj h nem tud enni magától még!! szemei kicsit ki van nyílva. mivel etessem cumisüvegbe bolti tej jó vagy inkább fecskendezővel?? Egyáltalán jó neki a bolti tej?? segítsetek!!!4

2013. aug. 23. 10:19
1 2
 1/11 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
A legjobb lenne kutyának való tápszer. Ha az nincs akkor használd a következő receptet: 800 ml bolti tej (zsírszegény), 1 tijás sárgája, 200g (kis pohár) zsírszegény tejföl, összekeverve, cumisövegből. Vigyázz, hogy a lehető legkissebb cumit használd, vagy vegyél kutyának vaó cumisüveget.
2013. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel az állatorvost is hamarosan, egyeztetés végett, mert be kell oltani, az utcán bármit összeszedhetett. Meg amúgy sem ártana ha megvizsgálná, és ő meg tudná mondani pontosan, mi a teendő.
2013. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magára a kutyust, mert nyilván nagyon félhet. De az a "tej recept" tényleg jó. De az lenne a legjobb, ha elvinnéd állatorvoshoz, és hirdesd meg a kutya megtalálását! Bár nem hiszem, hogy egy kutya, ami még nem tud magától enni, elszökött volna egy házból. Szerintem vagy kóbor kutya kölyke, vagy kidobták.
2013. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ui: Majd írd meg, mi lett vele!
2013. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat és hamarosan elviszem állatorvoshoz és megyek is kipróbálom a "tej receptet" majd jelentkezem :D
2013. aug. 23. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
kecsketejjel kell táplálni még szopós kiskutyát, ha tudsz szerezni az a legjobb neki.
2013. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kecsketejet nagyon sok helyen lehet szerezni már probálkozz azzal ha van a környéken.
2013. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Imola Ágnes köszönöm a receptet imája a kiskutyus :D nagyon jól el van és remélem h el is lesz :D életmentő volt :D
2013. aug. 23. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi van a kutyussal? :D
2013. szept. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kecske tej mellékhatása a katarakta(szürkrhályog) kecske tejet NE!!!!!!!
2013. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!