Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthet a szomszéd,...

Feljelenthet a szomszéd, amiért éjjel néha ugat a kutya?

Figyelt kérdés
Elvárják, hogy éjszakára bezárjuk a kutyákat az előszobába, de nekem tele a tököm ezzel, állandó kutyaszag van a lakásban, nem érzem már jól magam, rosszul vagyok, ha eszembe jut, hogy kertes házunk van, és a kutyáknak mégis bent kell aludniuk.
2013. aug. 23. 15:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem ugatja át az éjszakát, nem írtam ilyet sehol. Néha ugat, szerintem ez természetes, nekem személy szerint fel se tűnt, amíg még kint kellett aludniuk.
2013. aug. 23. 15:40
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha elég inger éri és megfelelően le van fárasztva, kevesebbet fog ugatni.
2013. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azért az tényleg nem mindegy, hogy egész éjjel orgonál, vagy csak bizonyos zajokra és elvétve, mert akad olyan ember aki nehezen alszik és minden szösszenetre felriad, és ebből kifolyólag túlzásokba esik a kutyaugatás intezitásával, és hangjával kapcsolatban.


A másik esetben pedig több foglalkozás kell a kutyának, hogy "éccaka" aludjon ne orgonáljon:)

2013. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy mennyit ugat. Ha több óránként egyet kettőt vakkant az még oké. De, ha óra hosszakat ugat, akkor szerintem jogos a szomszéd felháborodása.
2013. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes, a mi kutyánk ki sem meri nyitni a pofáját éjszaka. Akkor más emberek miért nem tudják megnevelni a kutyájukat?! A szomszédodnak este 10-től reggel 6-ig joga van a nyugodt alváshoz.

És ez annyira tipikus kutyás duma, hogy "jaj, az enyém csak néha ugat"... Aha... a halak is "csak néha" élnek a vízben...

Ja, a jegyzőnél amúgy feljelenthet.

2017. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!