Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistermetű kiskutyát...

Cinti12 kérdése:

Milyen kistermetű kiskutyát kapjon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az 5 éves unokatesóm (fiú) kis kutyát szeretne kistermetűt Írjatok nekem légyszi!

2013. aug. 14. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Túl fiatal ahhoz, hogy egy kutya gazdája legyen.

Várjon még öt évet.

2013. aug. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

ha nem 10-et...

Élő állatot amúgy sem adunk ajándékba. Főleg nem egy olyat, ami rendszeres foglalkozást igényel.

Vegyél neki valami kis állatot, ami nem igényel ennyi foglalkozást. Teszem azt csincsilla, vagy hörcsög, ami elvan akkor is, ha csak etetik.

2013. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De nem én akarom neki ajándékba adni az anyukája veszi magának és a kisfiának, megnyugodhattok hogy minden lesz sétáltatva foglalkozva vele!!!!!!!!!!
2013. aug. 14. 23:30
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
lehet kapni olyan plüss kutyát ami mozog, ugat és szaltozik ha kiadod a parancsot. nah olyat adj neki. egy részt 5 éves gyereknek nem való még kutya (még sok 10 évesnek se) másrészt ajándékba nem adunk kutyát.. (max a szülők adhatnak neki, hiszen ők eltudják dönteni hogy van e idejük foglalkozni vele)
2013. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát de az anyukája akar venni neki majd kb 1 év múlva nem most!!!!!!!!!! olyan nehéz írni egy pár kutyafajtát de nem kell tudok én magamtól is csak kíváncsi voltam másnak a vélemyényére
2013. aug. 14. 23:33
 6/19 anonim ***** válasza:

Én tacskót vagy törpe uszkárt javasolnék, de csak akkor, ha tényleg foglalkozva lenne vele, mert ezek a kutyák szenvednek ha hanyagolva vannak, tanítást, sok sétát stb. igényelnek.

Terriert semmiképp se vennék, szerintem nem nagyon valók kisgyerek mellé.

2013. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
szia. köszi tudom terriert nem is vennének maguknak!
2013. aug. 14. 23:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha több infót írnál...dobálózhatunk itt a kutyafajtákkal naphosszat, ha egyik sem passzol a családhoz + egyed függő is a dolog.

Nálunk pl. terrier keverék van 3éves kisgyerek mellett, igazi energiabomba de imádják egymást, lehet húzni-nyúzni egy hangja nincs. A szomszéd terrierje viszont nagyon heves, játékos nem való kisgyerekhez.

Èn egyébként menhely pàrti vagyok, egy nyugodtabb kis keverék kutyus is nagyon jó társa lehet a kisfiúnak.

2013. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Egy cuki keveréket ajánlanák inkább,mert azok bírják a strapát.Egy máltai ,havanese,bolognese csontja törékenyebb.
2013. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az anyuka lesz a kutya gazdája, akárhogy is nézzük. Szóval egy neki való kutya kell, aki jól kijön a gyerekekkel.

Cavalier King Charles Spánielt tudnám javasolni. Nagyon családbarát, nem túl domináns, jól kijön a gyerekekkel és más állatokkal is.

2013. aug. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!