Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fogkövének leszedetéséve...

Blackduck kérdése:

Kutya fogkövének leszedetésével kapcsolatosan, árban milyenek a tapasztalatok, mennyibe fáj a dolog?

Figyelt kérdés
(Ha valaki debreceni és innen is tudna mondani valamit, nagyon megköszönném:))

2013. aug. 23. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogta a doki a fogkőleszedő szerszámot és pár mozdulattal lepattintotta a nagyobb darabokat. Ezután megmutatta nekem, hogy egy pénzérmével hogyan tudom magam is megcsinálni a kevésbé vastag és kemény részeken. Nem került semmibe, mert elég jóban vagyunk.
2013. aug. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy egy pénzérmével, hogy távolítod el....

Kérdező: nekünk 3500-ért csinálta meg a doki, de szerintem mindenhol kb. 3000-5000 körül mozoghat az ára. Van, ahol altatás is van, gondolom ott többe kerül.

2013. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már nem kötekedésképpen, de hogy lehet ekkora különbség árak között anélkül, hogy az a kezelés rovására menne? 3500?

A legolcsóbb helyen, amit hallottam is 6000 Ft. és akkor még nem beszéltünk arról, hogy hogy karistolgatják a kutya fogát fogkőleszedés címén úgy, hogy mivel utána nincs felpolírozva viheted pár hónap múlva újra a megtelepedő bacik miatt...

2013. aug. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az enyémnek tavaj kapirgálták le azt a pár darabot ami volt, de ami azóta visszajött azt már magam is karban tudom tartani. Persze láttam már a rendelőben kiírva, hogy ultrahangos fogkő leszedés 15000, de tudod mikor fizetek érte, ha magam is meg tudom csinálni ingyen. :) Persze biztosan van annyira durván fogköves kutya, aminek a rendbetételéért már én is inkább fizetnék.
2013. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az volt elmésebb hozzászólás egy állatorvos asszisztens részéről amikor fogkő leszedésre mentünk: felesleges leszedni, mert akkor kiesik a kutya foga..........no comment
2013. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted milyen módszerrel, milyen gyakran és mennyi pénzért kell leszedetni?
2013. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom várostól is függ, vidéken jóval olcsóbb.:)
2013. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!