Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kezelte már valakinek a...

Kezelte már valakinek a kutyáját Stefan Siman terapeuta? Ha igen, milyen problémával fordultatok hozzá és mi lett a terápia eredménye?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Én terveztem, hogy hozzá fordulok, de amikor megtudtam, hogy mennyibe kerül, inkább más kiképzőtől kértem segítséget, aki 2 alkalommal volt nálunk, és megoldotta a problémát. Azóta is az ő sulijába járok és meggyőződtem róla, hogy nagyon érti a dolgát. A két alkalom összesen 4000 Ft volt, ha jól tudom Simannál 3000 forint csak a probléma feltárása... Ettől függetlenül lehet, hogy megérte volna kifizetni, csak minek, ha van más, aki segítsen sokkal kevesebbért.
2009. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lelenc Kutyamentő ***** válasza:
66%
Eljött az úr egyszer előadást tartani egy menhelyre: fél a kutyáktól, remeg keze-lába, kérdésektől zavarba jött, önálló gondolatai nem igazán vannak, ismételget bizonyos kliséket. Inkább olvass Jan Fennelt, vagy menjetek a Népszigeti Kutyasuliba.
2009. nov. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
A Cerberos Kutyaiskola tutijó!
2009. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Helló mindenkinek!

A www.farm.hu oldalon ingyen kérdezhettek tőle (ha bejeliztem, az oldal ingyenes) és még sok más szakértőtől teljesen INGYEN! Szerintem nagyon jó dolog! :)

2009. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!