Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi jobb a kutyának? Épp...

Mi jobb a kutyának? Épp válófélben vagyok és nem tudom mi lenne jobb a kiskutyámnak? Maradjon valamelyikünknél vagy ossztozzunk időben rajta. Nem szívesen mond le róla egyikünk sem. Szerintetek? Van valamilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp valamelyikőtöknél legyen, a kutyának nem jó ha egy hetet itt egyet meg ott :/
2009. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valszeg annál lenne jobb neki, akit a főnöknek érez.
2009. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ide-oda menés megviselné a kutyát, egyrészt a gyakori helyváltozás miatt, másrészt, ha egyet is értetek kutya nevelésileg, egy kicsit azért mások vagytok, tehát a szabályaitok is mások valamennyire. Ez zavart okozna a kutyában.

Jussatok dűlőre, kinél maradjon a kutyus. Én azt ajánlom, akit inkább elismer falkavezérnek, akinek inkább szót fogad, aki inkább többet foglalkozott a nevelésével.

Nagyon sok gazdikereső menhelyes kutya van. Aki le is mondd a kutyáról, kárpótolhatja magát egy másik, új jövevénnyel (persze, nem ugyanaz az új kutya, de azért remélem érted, hogy mit akarok mondani).

2009. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!