Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van köztetek Kínai kopasz...

Dia1127 kérdése:

Van köztetek Kínai kopasz gazdi olyan akinek már szült a kutyusa?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, lenni. én lenni Chang, én kutyus szülni, lenni alapanyag büfé
2013. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sippara ***** válasza:
90%
Nézd, az a helyzet, hogy valószínűleg nincs. Aki kiadja azt a 2-3 SZÁZEZER forintot egy kutyára, az valószínűleg nem fogja ész nélkül szaporítani - hála az égnek.
2013. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De, sajnos, láttam már nyóckerből perui indiánoktól vásárolt kopaszt (azt hadd ne mondjam, hogy milyen állapotban volt, mármint a kis lelke...), szóval de, szaporítják :( De ide azért remélem, nem jutott belőlük.
2013. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert, örökbe fogadtam egy kopasz kutyust és 2 hete derült ki h mostmár napokon belül kiskutyái lesznek, a rgi helyén össze akadt egy yorkival, csak arra lettem volna kíváncsi h ellés után mi a teendő, értem ezt úgy , vmi igénye a kutyusnak ami más fajtának nincs stb.?
2013. aug. 26. 15:40
 5/8 sippara ***** válasza:
Ivartalanítás.
2013. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát így h napokon belül szűl tuti nem
2013. aug. 26. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak legyen kéznél állatorvos, meg 50-70 ezer Ft komplikációk esetére. Meg másik 50-100 a kölykök korrekt felnevelésére, meg egy rakás normális gazdajelölt.
2013. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sippara ***** válasza:
Szülni biztos nem fog, elleni esetleg, az ivartalanítás viszont az ellés napjáig lehetséges, nem kellett volna most, volt rá két hetetek, de még most is van pár napotok. A fajta amúgy sem a könnyű ellésekről híres, ráadásul, mivel nem ismeritek a papát, könnyen lehet, hogy császár lenne a dologból, a fajta keverékei pedig nem épp hmm... szépségkirálynők, szóval gazdát találni is nagy feladat nekik - még ha egészségesen túlélik is az ellést.
2013. aug. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!