Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mi a kedvenc kutyafajtáj...

Kinek mi a kedvenc kutyafajtája? Melyik kutyafajta nem tetszik? Miért pont az?

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Kedvencem minden keverék kutya :)

Mert mindenkinek az van a falumban,környékünkön *o*

2013. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Labrador.

2 labrador kutyám van,˝párban˝ (ivartalanítva van mind a kettő)

Polli-szuka,Rexi-kan

2013. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Német dog.

Minden fajta kutyát szépnek találok,beleértve a keverékeket is,nálam nem a kutya szépsége számít,csak akkor ha fajtatisztát szeretnék.

Mert csak jó tulajdonságai vannak és más kutyafajtát nem tartottunk még.Csak keveréket meg vadász vagy vmilyen harcikutya féléket,de akkor én még meg sem születtem.:)

2013. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Az összes kutyafajtát szeretem,kivéve:bulldog,bordói dog,az ilyen ráncos,nyáladzósakat..azokat nem bírom!

De amúgy minden kutya kutya,az összes kutyát szereti valaki valamiért :)

2013. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Nekem a berni pásztor, a vizslák és a border collie. A vizslák testalkata nekem borzasztóan tetszik, szép arányos, izmos... A berniknek és a bordereknek a színei tetszenek és a természete.

Szinte az összes zsebkutyát nem szeretem. Pl. a havanese, de azt lehet azért, mert a legtöbbet a gazdája nem neveli meg. De a yorksiher terrierek azok amik egyáltalán nem tetszenek.

2013. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Spitz!!!! *.* <3
2013. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb kedvenc a Labrador Retriever :) Gyönyörű, nagyon okos, kis szeretetgombóc. Akik nem tetszenek, azok az ilyen szobacirkálók (csivava, yorki stb), mert nekem azok kb. nem is kutyák :D
2013. aug. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedvencem. A bulldogokat nem igazán szeretem, főleg az angolt.

Azért nem szeretem, mert nem életrevaló és mégis erőltetik a "tenyésztését".

2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a pulit és a komondort nagyon szeretem:)Ami nem tetszik az a csivava nem tudom miért de nem szeretem őket:/ Nekem Német spiccem van de majd pár év múlva szeretnék mellé egy menhelyi kutyát is:)
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Ja igen, shar pei-t, csau-csaut sem csípem. Illetve a szobakutyák/kistestű kutyák sem a kedvenceim.
2013. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!