Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lelki beteg a kutyusom, mit...

Lelki beteg a kutyusom, mit tudok csinálni vele?

Figyelt kérdés
Mivel idős a kutyusom hoztunk mellé ma egy kicsit hogyha elmegy, könnyebb legyen feldolgozni... de a nagyobb eléggé lelki beteg lett attól hogy valaki megtöri az egyeduralmát... nagyon fáj hogy a szemébe, a mozgásába is a szomorúságot látom... amikor a kicsi oda megy hozzá elfordul... általában mindig bujt oda hozzánk..most meg ha hívjuk akkor alig akar jönni. segítsetek kérlek. hogy segíthetnék neki hogy ne legyen ennyire szomorú?:(
2013. aug. 25. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, várhattatok volna vele....

Talán előtte ne nagyon szeretgesd a másik kutyát, és ne előtte játssz vele.

2013. aug. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom, nehogy már a lekvár főzze be a nagymamát. Ugyanúgy viselkedj vele, mint eddig, nem kell sajnálgatni, vidd szépen együtt sétálni őket, majd megszokja az idősebb a helyzetet. Te vagy a gazdája, te döntöd el, hogy mi történjen, nem ő.
2013. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, de azert csak erdekel hogy mit erez a kutyam.. Ha mar en vagyok a gazdaja...
2013. aug. 25. 23:13
 4/14 anonim ***** válasza:

A kicsi odamegy hozzá és elfordul - teljesen normális viselkedés, "én vagyok a főnök, a kis csipszarról tudomást sem veszek, átnézek rajta"

behíváskor nem akar szót fogadni - eddig sem ti voltatok a falkavezérek, + a falkához egy új tag is csatlakozott, nem fogad szót, mert ő a főnök


ahogy fentebb írták, ugyanúgy kell vele foglalkozni, olyan, hogy lelkibeteg, mert öreg, olyan nincs.

2013. aug. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

nem is azt írtam hogy attól lett lelki beteg mert öreg... egy szóval se mondtam... (szerintem igen is lehet lelki beteg egy kutya...)

de azért köszönöm a válaszokat.

2013. aug. 26. 08:16
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

szerinted igen ?? hát eléggé el vagy varázsolva, mégis ,mi vagy te ?? a kutya gazdája, vagy a pszichiátere ??

úgy érzem ,csak azokat a válaszokat fogadod le amik megerősítenek a rossz hitedbe, és nem azokat amik valós megoldást javasolnak!

viselkedj vele kutyaként! irányítsd,foglalkozz vele napi 1-1,5 órát minimum ! és ne lelkizz, a sajnálat nem jellemző a kutyákra, a részvét még kevésbé, ellenben a gyenge kutya eltiprása sokkal jellemzőbb viselkedés. tegyél róla,hogy az öreg kutyád ne érezze magát gyengének!

ne sajnáld!

2013. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező én megértelek, és igazat adok neked. Az öreg kutyádnak pedig a legkevésbé arra van most szüksége, hogy kemény legyél vele. Igen, féltékeny, és egy kutyának sem esik jól, ha osztozni kell a gazdin, vagy a saját területén. Ezért én a helyedben sokkal figyelmesebb lennék vele, hogy érezze, nem esett ki a kegyeidből. De a másik kutyát se hanyagold el.
2013. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy néhányan ennyire értelmesek... azért vagyok elvarázsolva mert érdekel hogy mi van a kutyámmal? nemcsak testileg de szellemileg is? gratulálok a sok észhez... mert szerinted biztos csak az emberek érezhetnek az állatok nem...
2013. aug. 26. 21:39
 9/14 anonim ***** válasza:

"...gratulálok a sok észhez... mert szerinted biztos csak az emberek érezhetnek az állatok nem..."



Hááát, tudod, inkább maradj akkor csöndben és olvasgass még sokat, nagyon sokat.


Esetleg a nagyot elvinni az orvoshoz, hogy az esetleges izületi fájdalmakat csökkenteni?

2013. aug. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

tényleg nem értesz semmit:)

csináld ahogy akarod:)

a te kutyád.

2013. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!