Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baján melyik állatorvos tudná...

Baján melyik állatorvos tudná ezt a legolcsóbban elvégezni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kutyámnak fáj a füle, mert gondolom belement a toklász. Ezt ugye csak eszközökkel lehet kiszedni, szóval nem árt, ha van rendelője, mert gondolom kijövős állatorvos ezt nem csinálja meg. Már voltunk vele nyáron, de nagyon drágán csinálják meg, kiszedik, aztán még teleinjekciózzák, így eddig 5000 alatt nem úsztuk meg. Tud valaki ajánlani valakit, aki korrekt áron meg tudná csinálni ezt? Több névnek is örülnék.

2013. aug. 26. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
az 5000 teljesen korrekt ha szuri is van meg minden.. Sokkal olcsóbban állatorvok egy része rá se néz a kutyára.
2013. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg még Baja közeli környéke szóba jöhet.
2013. aug. 26. 13:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de szuri nélkül feleannyi lenne...
2013. aug. 26. 13:58
 4/10 anonim ***** válasza:

nézz utána mi baja lehet szuri nélkül.. szerintem sima helyi fertőtlenítés is elég(betadin) és akkor fele annyi.


Toklászba annyira nem vagyok otthon nem tudom mi baj lehet tőle ha nem jól szedik ki az tudom de fertőtlenítés és érzéstelenítés nélkül szerintem működik. Egyáltalán minek adja a szurit? vagy mire?

2013. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

most komolyan 500ezer forintot sajnálsz az egészségére?

ha a te egészséged múlna rajta szüleid nem adnának érte 5ezer ftot mit szólnál?

2013. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csipesszel, és lámpával kiszedik a toklászt a füléből, aztán adnak neki 2 szurit... Elképzelésem sincs, mit, valami fájdalomcsillapítót gondolom, meg a másikat.

És a pénzügyi részébe most nem nagyon szeretnék belemenni, nem szeretnék vitát.

2013. aug. 26. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan rendelő, ahol 5000 az, hogy átlépjük a küszöböt. Gondolom az injekció szükségességéről a szakember, azaz az orvos dönt. Ha nem kellene, nem adná be. Hiába szedi ki a toklászt ha hátramarad egy jó kis baktérum fertőzés és még betegebb lesz tőle a kutya.
2013. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak annyit tudnátok, hogy ajánlotok dokikat, akik tapasztalatotok szerint jó, és csinál ilyesmit? Aztán én majd körbeérdeklődök :)
2013. aug. 26. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmész, kiszedeted a toklászt és közlöd, hogy nem kérsz gyulladáscsökkentőt semmifélét sem.Aztán ne felejtsd el majd otthon a begyulladt fület kezelgetni olcsó háziszerekkel.
2013. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most vettem nagyon jó belső gyulladás csökkentőt 4000ért :D ha gondolod megírom :) :D akkor csak 1500al jössz ki drágábban de nem a dokinál hagyod a nagy részét :)
2013. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!