Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya az enyém? Kepfelt...

Milyen kutya az enyém? Kepfeltoltes.hu/view/091031/K_p021_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 12:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jaj de fajin!Ez egy vérbeli UV kutyus!

UV:utcai vegyes:D Tacsi biztos van benne.

2009. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Tacskó keverék, de hogy milyen... ha tudsz, rakj fel róla egy olyan képet is, amin oldalról látszik, könyebben meg tudnánk mondani.
2009. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
[link] VAN RÓLA MÉG EGY KÉP
2009. okt. 31. 16:54
 14/18 anonim ***** válasza:
Na most kicsit megríkattál... :( Nagyon hasonlít az én kis Lédikémre. Sajnos rövid ideig lehetett velem, elvitte a parvo.:( Sokszor eszembe jut, hogy most már 1 éves nagylány lenne és itt lehetne velünk, milyen jól érezné magát ebben a nagy kertben. Nagyon hiányzik:(
2009. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 nyam-nyam válasza:
Nagyon ari.Nekem is egy keverék kutyim van.Valami pumi-szerű.Tük aranyosak a keverék (luxus) kutyák.Én azért hívom őket luxuskutyának mert a kiskutya mamája fogantatásakor megengedte magának azt a luxust,hogy ne nézzen hátra.
2009. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon édes kis keverék! :)
2009. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
elolvadtam:)zacskó meg valaminagyobb,olyan középméret lesz,haj ól látom,nagyon édes,sok örömet kívánok hozzá!
2009. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

komolyan irtad h mutassuk meg a kutyánkat?:D az enyém: http://www.youtube.com/watch?v=b1XmrUHnKsA


off: tudom, h mindenki ejt hibát a gépelésben de aa legutóbbi kommentnél a zacskón nagyot nevettem:D

2009. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!