Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy Német juhász...

Szerintetek egy Német juhász vane olyan erős hogy, megvédje magát egy Kaukázusival szemben?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én németjuhászom, ami nem is volt kicsi (olyan 68cm mar és 45kg), egyszer szembetalálkozott egy nyitott kapun kijövő kauval. Esélye nem volt. Egyszerűen eltörpült a kau mellett, borult szegény vagy 3x, földbe lett döngölve. A kaus gazda és az én közbelépésemnek köszönhetően nem lett csak baja.

Én úgy láttam, hogy egy ilyen nagy pásztorkutya annyival nagyobb és erősebb, hogy ami a németjuhásznak még verekedés, az a másiknak csak durva játék.

Szóval fizikailag mindenképp a kau az erősebb, de biztos van olyan domináns németjuhász és kevésbé domináns kau, aminél a németjuhásznak lehet esélye. De nem túl sok ilyen párosítás lenne.

2013. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!