Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A kutyam csokifagyit...

SOS! A kutyam csokifagyit evett -nem tudom mennyit-! Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet a csokifagyitol(kerdojel) A kutya 7,5 kg-os nemet kozep spitz. A ven oregapam adott neki mert egy marha! Ezerszer el lett neki mondva h ne etesse a kutyakat es a szemembe hazudik

2013. aug. 28. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát.. attól is függ mennyit evett és hogy mennyi kakaó volt benne. Mert a kakaópor egyik összetevője mérgező rájuk nézve, ami halált is okozhat.
2013. aug. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha olcsó fagyi volt, még kakaóport sem látott az a fagyi.
2013. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

semmi baja nem lesz

az én kutyám csokit eszik kiskora óta, életvidám, aranyos német vizsla tökéletes fogazattal, és most 9 éves :) a csoki nem árt a kutyának. lehet h az elkényeztetett palotapincsiket megfo..atja, de egy normális kutyának nem árt. tévhit. Ír terrierem kiskora óta evett szintén csokit, kekszet.. 13 évet élt, ami egy fajtiszta ír terriernél szép kor.

2013. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám elég sokszor beledézsmál a csokiba, sütibe de baja még nem lett tőle. Akkora mennyiségű kakaó nincs sem a csokiban sem a fagyiban amitől komoly baja lehetne. Ha nem hányt, nem ment a hasa stb. akkor nincs gond.
2013. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Semmi baja nem lesz tőle!


nekem egy 3kilós kutyám volt(foxi keverék). simán ette a csokit és nem is tudtuk hogy nem eheti.


Nem volt tőle semmi baja :)))

2013. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Kedves Kérdező! Te egy ritka nagy ökör vagy. Hogy tudsz így beszélni a nagyapádról?! Amúgy a kutyádnak semmi baja nem lesz a csokifagyitól. Az újfundlandim minden nyáron kapot egy gombócot, és 12 évig élt, ami náluk nagyon szép kor. De én a helyedben már elkapartam volna magam...bunkó, neveletlen kis dög.
2013. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:
Az én kutyáim sem szeretik a vaniliafagyit, mindig csokifagyit szoktam nekik venni.
2013. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 catygirl ***** válasza:
nekem is közép spitzem van. Amúgy a szokis cukros dolgoktol romlik a kutyák foga,ha kényeztetni szeretnéd inkább vegyél neki kutya desszertet és kutya csokit
2013. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!