Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítségre lenne szükségem.10h...

Segítségre lenne szükségem.10hetes kiskutyámat sehogy se tudom pórázra szoktatni, ráteszem ő elfekszik, ha kicsit meghúzom, hogy elinduljon akkor meg nyűszög meg tolat hátra fele. Mit csináljak, hogy megszokja?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 14:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
be lettem oltva:( ja nem:S
2013. aug. 28. 17:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Te vagy több 17-nél...
2013. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tény, hogy attól, hogy net, lehet még normálisan is kommunikálni. Rengeteg segítség van abban is pl. hogy milyen kutyafajtát érdemes választani, és mégis minden nap van ilyen kérdés...Csináld azt, amit eddig is javasoltak, mert ártani biztos nem árt, ha húzza maga után a pórázt.
2013. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
azt csináltam:) ráraktam :D rajta hagytam..hát nem a szíve csücske:D de majd megszokja:D
2013. aug. 28. 19:30
 15/17 anonim ***** válasza:
Gyakoroltok minden nap egy pár percet, aztán menni fog ez. Azt nehéz elfogadnia, hogy irányítani akarod, ezért nem is érdemes az első sétáknál a pórázt feszíteni, inkább menjen, amerre akar, és te battyogj utána. Azután, ha rákapott a séta ízére, akkor lehet szépen bevezetni a szabályokat.
2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 KisJoy válasza:
NEkünk yorkink van, ami elég makacs kutya. Az első séta előtt 1-1 órára ráraktuk a hámot abban volt a lakásban. Az induláskor ő is ezt csinálta de ha nem húzod meg erőszakolod rá elindul magától.
2013. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nekem Shar-pei van :D ő is elég makacs,mindenféle téren :S:DD de nagyon édes :D
2013. aug. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!