Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálhatta ezt a kutyám?

Miért csinálhatta ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Már sötét volt mikor sétálni vittük és mint mindig a tóparton,erdőben elengedtük a pórázról.Majd jött egy srác és látszólag minden ok nélkül a kutya odaszaladt,ugatta,felugrált rá.Egyébként imádja az embereket,legalábbis az ismerőseinket.9 hónaposan fogadtuk be az utcáról.
2009. okt. 31. 15:56
 1/4 anonim válasza:
Milyen volt a kutyád reakciója az emberre?Játékosan vagy agresszivan állt hozzá? Mert például az én kutyám is szokott ugrálni emberekre de csak mert játszani akar.De amugy ha agresszivan állt hozzá ..hát nem tudom lehet nem volt neki szimpatikus..max ha többször is előfordul ilyesmi akkor ha kiviszitek inkább tartsátok pórázon.
2009. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak játszani akart, vagy rögtön letisztázni vele, hogy ő a főnök.
2009. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán megijedt tőle? Akkor nem szaladt volna oda. Az a baj,hogy elég durván játszik, a férjem mindent megenged, a gatyacibálástól kezdve hagyja,hogy felugráljon és a kezéhez kapjon, harapdálja. Ez a kutyának gondolom csak játék,de én sem örülnék neki ha vaksötétben egy idegen kutya nekem ugrana. Velem nem csinálja,de őt nem veszi komolyan.
2009. okt. 31. 17:35
 4/4 anonim válasza:
Egyik ismerősöm kutyájának is ennyire megengedtek mident ,és msotmár hogy felnőtt és elég nagytermetű a kutya ,amit ő játéknak gondol nagyon fájdalmas tud lenni.Karmolászik,harapdál..Szóval amig még le lehet szoktatni addig le kell..+télen ..hóba,sárba nem lesz kellemes ha a kutya össze ugrál..Nekem siekrült leszoktatni akutyámat testi fegyelmezés nélkül.Amikor ugrani akart mindig le kell nyomni a fejét..ezt ugyértem hogy ráteszed a kezed..és nem engeded hogy ugordjon .Ne gondolj semmi fájdalmasra!És ha mrá nem ugrált mindig valami jutalmat kapott:D És ezek után megszokta..Bár ha 1-2 hétig nem vagyok itthon és ezek után beállitok örömében ugyis összevissza ugrál,nyaldos:D De tudom hoyg örömében teszi szóval..:D Harapdálással kapcs. erről le kell szoktatni mert utánna teljesen el fog durvulni..Amikor megharap..akkor SZÓBAN össszekellszidni,egykicsit kikötnia próázzal ..hogy érezze rossz amit csinált.Még addg kezd el leszoktatni amíg lehet:D Sok szerencsét ,és sok TÜRELEMMEL!:D
2009. okt. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!